reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves Wolverine açıklaması

Keanu Reeves’in umutlandıran Wolverine açıklaması

Marvel evreninin en sevilen karakterleri arasında rahatlıkla gösterilebilecek olan Wolverine, bu zamana kadar Hugh Jackman tarafından canlandırılıyordu. Logan’la son bulan bu beyaz perde yansımasında bayrağı Keanu Reeves devralabilir mi?

Söz konusu Wolverine olduğunda, Hugh Jackman gerçekten yeri doldurulamaz bir boşlukla bizleri bıraktı. Tam Disney tüm kahramanları bir çatı altında buluşturmuşken, Deadpool kendi serisine kavuşmuşken Hugh Jackman’ın role vedasıyla hayranlar hayli üzülmüştü. Ancak rol için istekli başka isimler de bulunuyor. Bu açıdan Hugh Jackman yerine hayranlar tarafından kabul edilebilecek en olası isimse Keanu Reeves. Replicas filminin tanıtımı için Screen Geek‘e verdiği röportajda Reeves role olumlu baktığına ilişkin yorumlarda bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wolverine mi Batman mi?

Reeves bu konu üzerine ilk kez yorum yapmıyor. Geçmişte de Wolverine’i canlandırmak istediğine ilişkin açıklamalarda bulunmuştu. Bu konu yeni röportajda bir kez daha gündeme geldi. “Wolverine’i canlandırmak istediğinizi söylemiştiniz, sonra Batman’i istediniz ama alamadınız.” diye başlayan soruyu bölen Reeves “Alamadım değil, cast seçilmişti.” diyor. Daha sonra ise “İkisi arasında seçim yapmam gerekirse Wolverine’i oynamak isterim.” diyerek rol için bir kez daha göz kırpıyor.

11 Ocak 2019’da Replicas ile, 17 Mayıs 2019’da da John Wick 3 ile beyaz perdede boy gösterecek olan Keanu Reeves, olası bir seçimde rol için yeniden öne çıkabilir. Ne dersiniz, Hugh Jackman’ın yerini Reeves doldurabilir mi?

İlginizi çekebilir

Replicas fragmanı