reklamı kapat

POPÜLER

keanu reeves

Keanu Reeves’in Wolverine’ini gözler önüne seren çalışma

John Wick ile gönüllerde taht kuran Keanu Reeves, Wolverine karakteriyle boy gösterse nasıl görünürdü? Hazırlanan hayran çalışması bu soruya yanıt arıyor.

Son zamanlarda Keanu Reeves’in Marvel Sinematik Evreni‘ne katılma ihtimali sık sık gündeme geliyor. Marvel stüdyolarının bu tecrübeli oyuncunun peşinde olduğuna dair söylentiler duyuyoruz. Marvel bu ortaklığa sıcak baksa da, Reeves henüz süper kahraman olmaya hazır değil gibi görünüyor. Fakat bu durum söylentilerin bitmesine sebep olmuyor. Aksine çizgi roman hayranlarının hayal gücünün devreye girmesine neden oluyor.

 

View this post on Instagram

 

WOLVERINE! #Wolverine #KeanuReeves #Marvel #AlexanderLozano #Lozano

A post shared by Alexander Lozano (@alexanderlozanoart) on

Keanu Reeves Wolverine olursa

Keanu Reeves’in daha önce canlandırmaya sıcak baktığını ifade ettiği karakterlerden biri Wolverine olmuştu. Hugh Jackman’ın dokuz filmlik maceranın ardından bıraktığı bu karakteri kimin devralacağı büyük merak konusu. Hayranlar ise Keanu Reeves’e sıcak bakıyor gibi görünüyor. Fakat oyuncunun yaşı bu noktada önemli bir problem teşkil edebilir gibi görünüyor. Hugh Jackman artık 50 yaşında olduğunu ve süper kahraman formunda kalmak için çok yaşlandığını ifade ederek ayrılmıştı. Keanu Reeves ise 54 yaşında. Bu da rolü devralmasını zorlaştırıyor. Elbette bu gerçekler hayran çalışmalarına engel olmuyor. alexanderlozanoart isimli sanatçı tarafından hazırlanan çalışma Keanu Reeves’in Wolverine’ini gözler önüne seriyor. Kara kalem olarak hazırlanan çalışma Marvel hayranlarının büyük ilgisini gördü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logan karakteriyle gündeme gelen bir başka isim ise Taron Egerton. Kingsman serisiyle tanıdığımız genç oyuncu da bu fikre sıcak bakıyor gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı