reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves

Keanu Reeves’in Moon Knight’ını gözler önüne seren çalışma

John Wick ile beyaz perdede boy gösteren Keanu Reeves‘in adı şimdi de Moon Knight karakteriyle anılıyor. BossLogic ise bu beklentileri hazırladığı hayran çalışmasıyla gerçeğe dönüştürdü.

Çok sevilen isimlerden biri olan Keanu Reeves’in Marvel Sinematik Evreni‘ne dahil olması isteniyor. Hatta bu isteği Marvel stüdyolarının da paylaştığı biliniyor. Fakat Keanu Reeves henüz bu dünyaya adım atmaya hazır görünmüyor. Oyuncunun adını en sık Wolverine karakteriyle birlikte duyuyoruz. Bunun sebebi ise onun da bu karakteri çok seviyor olması. Fakat son zamanlarda yeni bir ihtimal gündeme gelmiş durumda. Bu da Moon Knight. Bu yeni ihtimal Kevin Smith’in IMDb için Avengers Endgame yönetmenleriyle yaptığı röportajda gündeme geldi. Kevin Smith‘ten çıkan fikre Russo kardeşler de sıcak bakıyor. Hatta geçtiğimiz günlerde yaşanan diyalog şöyleydi:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anthony Russo: Keanu Reeves kimi canlandırabilir… Bu güzel bir soru.

Joe Russo: Bilmiyorum, ihtimallerin sonu yok gibi. Sence kimi canlandırmalı?

Kevin Smith: Moon Knight.

Joe Russo: İşte bu güzel bir tercih oldu.

 

View this post on Instagram

 

Quick Moon Knight rework #KeanuReaves @therussobrothers

A post shared by Bosslogic (@bosslogic) on

Keanu Reeves, Moon Knight olursa…

Keanu Reeves’in Moon Knight karakterine uygun görülmesinin ardından beklenen çalışma BossLogic‘ten geldi. Başarılı ismin elinden çıkan bu çalışma Marvel hayranlarından büyük ilgi gördü. Reeves’i karaktere yakıştıramanlar tarafından bile beğenilen bu çalışmayı hemen yukarıda görebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı