reklamı kapat

POPÜLER

Kamera arkası görüntüleriyle 2020 Pirelli çekimleri [Galeri]

Her yıl büyük bir kitle tarafından merakla beklenen 2020 Pirelli Takvimi için nostaljik kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı.

2020 Pirelli Takvimi çekimlerinin kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Pirelli’nin artık efsaneleşen ve her yıl merakla beklenen takvimi İtalyan fotoğrafçı Paolo Roversi tarafından hazırlandı. 2020 teması “Juliet’i Aramak” olarak belirlenen takvim için Roversi, “Ben hala Juliet’imi arıyorum ve tüm hayatım boyunca da arayacağım. Çünkü, Juliet bir rüya…” diyerek çekimleri keyifle yaptığını özellikle belirtti. Bu yıl 47’incisinin çekimleri İtalyan fotoğrafçı Paolo Roversi tarafından Paris ve Verona’da gerçekleştirilen 2020 Pirelli Takvimi’nin nostaljik olarak benimsenen temanın kamera arkası görüntüleri ilk kez kullanıcılarla buluştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Pirelli Takvimi özelinde Juliet rolü için 9 farklı ünlü isim seçildi

Eserlerinde zamanı askıya almış hissi veren ünlü İtalyan fotoğrafçı Paolo Roversi, 2020 Pirelli Takvimi için “Juliet’i Aramak” teması ile deklanşörün başına geçti. Fotoğrafçının farklı kültür ve ülkelerin aktrislerini ve şarkıcılarını içeren projesi, ipucunu Shakespearean (Şekspiryen, Shakespeare tarzı) draması ve kadın kahraman tarafından somutlaştırılan sevgi, güç, gençlik ve güzelliğin kesişiminden aldı.

Roversi Juliet rolünü yorumlamak için 9 kişiyi seçti. Bu kişiler arasında İngiliz aktrisler Claire Foy, Mia Goth ve Emma Watson, Amerikan aktrisler Indya Moore, Yara Shahidi ve Kristen Stewart, Çinli şarkıcı Chris Lee, İspanyol şarkıcı Rosalia ve Fransız-İtalyan sanatçı Stella Roversi bulunuyor. Mayıs ayında bir hafta boyunca Paris ve Verona’da çekim yapan Roversi takvimini şöyle yorumluyor: “Ben hala Juliet’imi arıyorum ve tüm hayatım boyunca da arayacağım. Çünkü, Juliet bir rüya”

İlginizi  çekebilir

Pirelli Takvimi 2019 fragmanı