reklamı kapat

POPÜLER

Marvel Studios'tan Keanu Reeves itirafı

Marvel Studios cephesinden Keanu Reeves itirafı

Sinemanın en sevilen oyuncularından Keanu Reeves, Marvel Studios‘un da radarında. The Eternals’ta yer alması için görüşülen Reeves’le ilgili ilginç bir açıklama yapıldı.

Bu yıl önce John Wick 3 ile sonra da Cyberpunk 2077 ile gündeme oturan Keanu Reeves, aslında uzun bir süredir Marvel Studios‘un birlikte çalışmak istediği isimlerden biri. Son olarak The Eternals filmi için görüşüldüğü ortaya çıkan Reeves, Captain Marvel için teklif edilen Yon-Rogg (Jude Law) rolünü de John Wick 3 yüzünden reddetmişti. Ancak ortaya çıktı ki Marvel’ın bu teklifleri ne ilk ne de sonmuş. Comicbook‘a konuşan Kevin Feige, stüdyonun Reeves konusunda ne kadar ısrarcı olduğunu itiraf ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Keanu Reeves ile neredeyse her film için konuşuyoruz”

Feige “Reeves ile görüşmeler yapıyor musunuz?” sorusuna şu cevabı veriyor: “Onunla neredeyse yaptığımız her film için konuşuyoruz. Ne zaman konuşmuştuk hatırlamıyorum ancak onun sinematik evrene dahil olup olmayacağından bahsettik. Bunu en doğru şekilde yapmanın yolunu arıyoruz.

Feige bu duruma örnek olarak, Spider-Man Far From Home yıldızı Jake Gyllenhaal‘ın da benzer bir süreçten geçtiğini ve en doğru rol bulunana kadar bir karara varamadıklarını anlatıyor. Keanu Reeves, The Eternals’ta karşımıza çıkar mı bilemiyoruz. Ancak oyuncu geçmişte “Hangi süper kahraman filminde oynamak istersin?” sorusuna Wolverine cevabını vermişti. Yakın zamanda bir X-Men ya da Wolverine filmi görebilir miyiz, emin değiliz. Ancak Reeves’in bir şekilde Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olacağı kesin gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı