reklamı kapat

POPÜLER

Dacia

Meraklılarını sevindirecek Dacia günlük ödeme kampanyası

Bir süredir devam eden günlük ödeme kampanyası, Dacia Duster ve diğer modellere olan ilginin diri kalmasında yardımcı olacak.

Geçtiğimiz hafta içerisinde vergi değerlendirme matrahlarının genişletilmesi, otomobil pazarında yapılan bu zamana kadarki uygulamalara yeni bir boyut getirdi. Pazardaki satış rakamların düşmesini engelleyemeyen kampanya süreçleri de bundan sonraki süreç için daha ön planda olacak gibi görünüyor. Hurda indiriminden itibaren bu konuda en aktif markalardan birisi olan Dacia, kullanıcıların ilgisini çekecek hamlesini bir süre önce başlatmıştı. Günlük ödeme planlaması üzerinden yürütülen bu hamleler mayıs ayında Dacia’nın tüm binek ve hafif ticari modellerinde avantajlı fiyatlar ve artan ödemeli kredi seçenekleriyle devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dacia kampanyasının güncellenen fiyatları

Kampanya kapsamında Sandero 39,90 TL, Dokker 49.90 TL ve Duster 59.90 TL gibi cazip günlük ödeme seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. Artan ödeme seçeneği ile yeni bir araç sahibi olmak isteyen müşteriler, yüzde 2,09 faiz oranından faydalanıyor. Hafif ticari araç almayı düşünen ve artan ödemeli kredi kampanyasından yararlanmak istemeyen müşteriler için ise Dokker modelinde 60.000 TL kredi, 12 aya varan vade seçeneklerine 0,99 faiz fırsatı yer alıyor. Haziran ayında Sandero 76.250TL, Dokker 78.250TL, Logan MCV 89.250TL, Lodgy 96.250TL, Duster ise 99.250TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İlginizi çekebilir

Dacia Duster