reklamı kapat

POPÜLER

Dacia

Dacia eylül ayı kampanyası neler sunuyor?

Eylül ayında Dacia’nın ECO-G serisi tüm modellerinde ve Dokker hafif ticari modelinde sevenlerini mutlu edecek bir kampanya var.

Kampanya dahilinde Dacia’nın yüksek tasarruflu, fabrika çıkışlı LPG teknolojisine sahip ECO-G serisi tüm modellerinde 40.000 TL kredi, 12 ay vade seçeneği için sıfır faiz fırsatı yer alıyor. Dacia’nın Dokker modelinde ise 50.000 TL kredi, 12 ay vade seçeneği için sıfır faiz seçeneği mevcut. Maksimum 100.000 TL kredi kullanacak müşterilere ise 48 aya varan vade seçeneği ve 1,57 faiz oranı sunuluyor. Eylül ayında Dacia Sandero 63.500 TL’den başlayan fiyat ve günlük 39,90 TL taksitlerle, Duster ECO-G ise günlük 59,90 TL’den başlayan cazip ödeme seçeneklerine sahip. Kampanya kapsamında, Dacia Kasko’da anında 1.000TL, uzatılmış garantide ise 500 TL indirim imkanı sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dacia ECO-G serisi nedir?

ECO-G serisi, markanın fabrikasyon olarak araçlarına LPG uyguladığı bir sistemdir. Konu ile alakalı Renault MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş’da bir dizi açıklama yapmıştı. Çağdaş;  “Son 10 yıldır LPG’ye sürekli artan talebe cevap vermek üzere, pazarın dinamiklerine paralel olarak üretilen Dacia ECO-G versiyonlarını, Türkiye’de de müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Türkiye, LPG’li araç parkı büyüklüğü bakımından dünyanın en büyük ülkesi olup otogaz tüketiminde ise Avrupa lideri ve Dünya ikincisi konumunda yer alıyor. Türkiye binek otomobil parkındaki LPG’li araç payı bugün yüzde 38 oranında. ECO-G versiyonlarının, Dacia markasının pazardaki konumunu daha da güçlendireceğini düşünüyoruz. OYAK Grubu’nun müşteri odaklı yaklaşımı çerçevesinde Dacia’nın bu yeni serisinin, toplam kullanım maliyeti düşük araç çözümü arayan müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap vereceğinden hiç şüphemiz yok.” ifadelerine yer verdi.

İlginizi çekebilir

Dacia Duster geleceği için fütüristik konsept çalışma