reklamı kapat

POPÜLER

Dacia

Dacia cephesinden dikkat çeken şubat ayı kampanyası

Son yılların popüler otomobil üreticisi Dacia, Şubat ayında Sandero, Duster ve Dokker modellerinde dikkat çeken fırsatlar sunuyor.

Şubat ayında Dacia’nın Sandero, Duster ve Dokker ECO-G modellerinde sıfır faiz fırsatı ve cazip fiyatlar sunuluyor. Kampanya dahilinde Dokker, Sandero ve Duster ECO-G modellerinde 12 ay vade ile 24.000TL kredi için sıfır faiz avantajı bulunuyor. Şubat ayında Dacia Dokker 83.250 TL’den, Sandero 84.350 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, Duster ECO-G ise 114.000 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor. Kampanya kapsamında, Dacia Kasko’da ve uzatılmış garantide 500 TL indirim yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dacia ECO-G serisi nedir?

ECO-G serisi, markanın fabrikasyon olarak araçlarına LPG uyguladığı bir sistemdir. Konu ile alakalı Renault MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş’da bir dizi açıklama yapmıştıÇağdaş “Son 10 yıldır LPG’ye sürekli artan talebe cevap vermek üzere, pazarın dinamiklerine paralel olarak üretilen Dacia ECO-G versiyonlarını, Türkiye’de de müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Türkiye, LPG’li araç parkı büyüklüğü bakımından dünyanın en büyük ülkesi olup otogaz tüketiminde ise Avrupa lideri ve Dünya ikincisi konumunda yer alıyor.

Türkiye binek otomobil parkındaki LPG’li araç payı bugün yüzde 38 oranında. ECO-G versiyonlarının, Dacia markasının pazardaki konumunu daha da güçlendireceğini düşünüyoruz. OYAK Grubu’nun müşteri odaklı yaklaşımı çerçevesinde Dacia’nın bu yeni serisinin, toplam kullanım maliyeti düşük araç çözümü arayan müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap vereceğinden hiç şüphemiz yok.” ifadelerine yer verdi.

İlginizi çekebilir

Duster Euro NCAP