reklamı kapat

POPÜLER

Dacia Duster

Dacia Duster ve Dokker için sıfır faiz fırsatı

Ocak ayında Dacia Duster ve diğer hafif ticari araç modellerinde sıfır faiz fırsatı kampanyası devam ediyor. Peki bu kampanyadan yararlanabilmek için ne yapmak gerekiyor?

Dacia kampanya koşulları

Öncelikle Dacia Duster ve Dacia Dokker müşterileri maksimum 24.000 TL kredi ve 12 aya varan vade seçeneği için sıfır faiz kullanılabiliyor. Maksimum 40.000 TL kredi kullanacak müşterilere ise, yine söz konusu modeller için 12 aya varan vade seçeneği ve 0,99 faiz fırsatı sunuluyor. Daha fazla kredi veya vade talep eden müşteriler için avantajlı faiz oranları bulunuyor. Ancak bu faiz oranlarına dair bilgiler net bir şekilde paylaşılmadı. Ayrıca belirtilen bu kampanya sadece Maxxi Koruma satın alındığı takdirde geçerli oluyor. Kısacası kampanyayı değerlendirmeden önce bu detayı göz ardı etmemek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan 2018 model Dacia modellerinde ocak ayında da cazip fiyat fırsatı sürüyor. 2018 model hurda teşviki ile Sandero 60.900 TL’den satışa sunuluyor. Kampanya dahilinde diğer modellerden Dokker 63.500 TL’den, Duster 77.900 TL’den ve Lodgy ise 96.900 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Fakat bu kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu belirtmek gerekiyor. Özetle eğer bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız acele etmeniz gerekiyor.

İlginizi çekebilir

Dacia Türkiye’den satışlar öncesi sürpriz proje: İlk 100 Duster’lı!