reklamı kapat

POPÜLER

dacia

Dacia cephesinden ocak ayına özel sıfır faiz ve cazip fiyatlar

Büyük otomobil markaları arasında yer alan Dacia, ocak ayında Sandero, Duster ve Dokker modellerinde cazip fiyatlar ve sıfır faiz fırsatı bulunuyor.

Advertisement

Firmadan açıklanan yeni kampanya dahilinde Dokker, Sandero ve Duster ECO-G modellerinde 24.000TL kredi, 12 ay vade için sıfır faiz mevcut. Ocak ayında Dokker 83.150 TL’den, Sandero 84.250 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, Duster ECO-G ise 110.700 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca ocak ayında tüm Dacia binek ve hafif ticari modellerinde geçerli maksimum 100.000 TL’ye kadar farklı vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları bulunuyor. Kampanya kapsamında, Dacia Kasko’da ve uzatılmış garantide 500 TL indirim yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dacia ECO-G serisi nedir?

ECO-G serisi, markanın fabrikasyon olarak araçlarına LPG uyguladığı bir sistemdir. Konu ile alakalı Renault MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş’da bir dizi açıklama yapmıştı. Çağdaş;  “Son 10 yıldır LPG’ye sürekli artan talebe cevap vermek üzere, pazarın dinamiklerine paralel olarak üretilen Dacia ECO-G versiyonlarını, Türkiye’de de müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Türkiye, LPG’li araç parkı büyüklüğü bakımından dünyanın en büyük ülkesi olup otogaz tüketiminde ise Avrupa lideri ve Dünya ikincisi konumunda yer alıyor.

Türkiye binek otomobil parkındaki LPG’li araç payı bugün yüzde 38 oranında. ECO-G versiyonlarının, Dacia markasının pazardaki konumunu daha da güçlendireceğini düşünüyoruz. OYAK Grubu’nun müşteri odaklı yaklaşımı çerçevesinde Dacia’nın bu yeni serisinin, toplam kullanım maliyeti düşük araç çözümü arayan müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap vereceğinden hiç şüphemiz yok.” ifadelerine yer verdi.

İlginizi Çekebilir

Gelişmiş elektrikli motosiklet