reklamı kapat

POPÜLER

MSI

MSI’dan Nvidia GeForce RTX destekli oyun dizüstü bilgisayarları

Las Vegas’ta devam eden CES 2019 etkinliğinde MSI, NVIDIA GeForce RTX grafiklere sahip en yeni oyuncu dizüstü bilgisayarlarını duyurdu. Kumlama efektli siyah metalik yüzeyi ve elegan altın çizgileri ile yepyeni 17.3” GS75 Stealth, standda şık görünümü ile dikkat çekti. GS65 Stealth 15.6 inç versiyonu, güçlü performansı ve ultra taşınabilir tasarımı ile CES Yenilikçilik Ödülü’nün de sahibi.

Gerçek zamanlı Ray-tracing ve geliştirilmiş yapay zekaya sahip oyun deneyimi ile NVIDIA GeForce RTX, bilgisayarda oyun grafiklerinin sınırlarını yeniden belirliyor. Bu güçlü grafik işlemci oyunu ekranın çerçevelerinden çıkarıp gerçekliği deneyimlemenize olanak tanıyor. Performans artışının yanı sıra yeni GeForce RTX geleneksel render tekniklerinin dışına çıkarak daha iyi bir oyun içi ışıklandırma için gerçek zamanlı yansıma ve gölgelendirme yapıyor. Yeni grafiklerden tam anlamıyla faydalanabilmek için MSI, özel Cooler Boost tasarımını da geliştirdi ve çalışma sıcaklıklarını daha da düşürdü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünyanın ilk ince ve hafif GeForce RTX 2080 ekran kartlı oyun dizüstü bilgisayarı

GS75, geleneği daha güçlü bir performansla incecik bir kasa içinde sürdürüyor. En yeni GeForce RTX 2080’e kadar grafikler ile bu canavar şaşırtıcı derecede ufak boyutlara ve hafifliğe sahip: Yalnızca 2,2 kilogram ve 18,95 mm inceliği ile geleneksel 17 inç bilgisayarlarda yüzde 60 daha ufak. Ayrıca GS75’in 17.3″ 144Hz IPS-seviyesi ekranı, oyunculara alanı daha panaromik olarak görebilme olanağı sunuyor.

Kapak menteşelerindeki altın rengi detaylar ve aluminyum alaşım daha daha estetik bir etkinin yanında daha sağlam bir yapıyı da garantiliyor. Başka bir etkileyici özelliği ise, tepki seviyesi ve doğruluğu arttırılan ipeksi dokunuşlu ekstra geniş touchpad alanı. Laptop hoparlörlerinde bir ilk olan pasif radyatör tasarımı ile GS75, çarpıcı bir bas ve ekstra güç ile ufak kasasından beklenmeyecek kadar güçlü ses efetkleri sunuyor.

İlginizi çekebilir

Son dönemdeki en özel dizüstü bilgisayar HP Spectre Folio