reklamı kapat

POPÜLER

2020 Dacia Duster

Dacia Duster ve ailenin diğer üyelerine günlük ödemeli kampanya

Bir süredir devam eden günlük ödeme kampanyası, Dacia Duster ve diğer modellere olan ilginin diri kalmasında yardımcı olacak.

Geçtiğimiz hafta içerisinde vergi değerlendirme matrahlarının genişletilmesi, otomobil pazarında yapılan bu zamana kadarki uygulamalara yeni bir boyut getirdi. Pazardaki satış rakamların düşmesini engelleyemeyen kampanya süreçleri de bundan sonraki süreç için daha ön planda olacak gibi görünüyor. Hurda indiriminden itibaren bu konuda en aktif markalardan birisi olan Dacia, kullanıcıların ilgisini çekecek hamlesini bir süre önce başlatmıştı. Günlük ödeme planlaması üzerinden yürütülen bu hamleler mayıs ayında Dacia’nın tüm binek ve hafif ticari modellerinde avantajlı fiyatlar ve artan ödemeli kredi seçenekleriyle devam ediyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dacia Duster kampanya detayları

Kampanya kapsamında Dacia Sandero 39,90 TL, Dokker 49.90 TL ve Duster 59.90 TL gibi cazip günlük ödeme seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. Artan ödeme seçeneği ile yeni bir Dacia sahibi olmak isteyen müşteriler, yüzde 1,89 faiz oranından faydalanıyor. Hafif ticari araç almayı düşünen ve artan ödemeli kredi kampanyasından yararlanmak istemeyen müşteriler için ise Dokker modelinde 40.000 TL kredi, 12 aya varan vade seçeneklerine sıfır faiz fırsatı yer alıyor. Mayıs ayında Sandero 75.900TL, Dokker 77.900 TL, Logan MCV 88.900 TL, Lodgy 95.900 TL, Duster ise 98.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İlginizi çekebilir

Dacia Duster Euro NCAP Kaza Testi