reklamı kapat Samsung Space Monitor

POPÜLER

Dacia_Duster

Günde 39.90TL’ye Dacia otomobil sahibi olma fırsatı

Dacia, otomobil tutkunları için sunduğu kampanyaları tüm hızıyla sürdürüyor. Geçtiğimiz ay da otomobil satın almayı düşünenlere güzel bir kampanya gerçekleştiren Dacia, mart ayında da bu kampanyasını devam ettiriyor.

Mart ayında şirketin tüm binek ve hafif ticari modellerinde geçerli avantajlı fiyatlar ve artan ödemeli kredi seçenekleri yer alıyor. Kampanya kapsamında Sandero 39,90 TL, Dokker 49.90TL ve Duster 59.90 TL gibi cazip günlük ödeme seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. Kampanyada bir yıl uzatılmış garanti hakkının yanı sıra Dacia Kasko’da anında 1.000 TL indirim imkanı sunuluyor. Artan ödeme seçeneği ile yeni bir otomobil sahibi olmak isteyen müşteriler, yüzde 1,99 faiz oranından faydalanıyor. Hafif ticari araç almayı düşünen ve artan ödemeli kredi kampanyasından yararlanmak istemeyen müşteriler için Dokker modelinde 50.000 TL kredi, 12 ay vade seçeneği için sıfır faiz fırsatı yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Duster, Logan ve Stepway’a Ultimate serisi

Şirket, Cenevre Otomobil Fuarı’nda bazı ülkelerde Techroad olarak bilinen ve Duster, Logan ve Stepway ailesine yönelik sunulan Ultimate özel serisinin tanıtımını gerçekleştirmişti. Daha konforlu bir görünüme sahip kabin içindeki açık gri tonlar ile kırmızı renkler, koyu karbon gösterge paneli ile kontrast oluşturuyor. Şirket, Duster’da yer alacak 1.3 TCe 130 ve 150 bg yeni benzinli motorlarını da tanıtmıştı. Yeni nesil benzinli motorlar, güvenilirlik ve dayanıklılık açısından en yüksek gereksinimleri karşılamak için en güncel geliştirmeleri içeriyor.

İlgili video

Dacia Türkiye’den satışlar öncesi sürpriz proje: İlk 100 Duster’lı!