reklamı kapat

POPÜLER

Dacia
Sandero_Stepway
2019 _Dacia_duster
2019_Dacia_DUSTER

Dacia Duster, Logan ve Stepway özel serisi Ultimate neler sunuyor?

Dacia, Cenevre Otomobil Fuarı’nda bazı ülkelerde Techroad olarak bilinen ve Duster, Logan ve Stepway ailesine yönelik sunulan Ultimate özel serisinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Dacia, Duster’da yer alacak 1.3 TCe 130 ve 150 bg yeni benzinli motorlarını tanıttı. Yeni nesil benzinli motorlar, güvenilirlik ve dayanıklılık açısından en yüksek gereksinimleri karşılamak için en güncel geliştirmeleri içeriyor. Ultimate özel serisi, dış (karoser hatları, dikiz aynası gövdeleri, kapıların alt kısmı) ve iç kısmındaki (kapı panelleri, havalandırma çerçeveleri, özel döşeme ve ön/arka paspas üstü) kırmızı ayrıntılarla dikkat çekiyor. Daha konforlu bir görünüme sahip kabin içindeki açık gri tonlar ile kırmızı renkler, koyu karbon gösterge paneli ile kontrast oluşturuyor.

Orta kısımda yer alan kırmızı tasarım, sis farlarını öne çıkarırken, 16 inç çift tonlu Parlak Gümüş/Gri elmas alüminyum jantlar (veya Duster ile sunulan 17 inç alüminyum jantlar) göze çarpıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özel seri; arka görüş kamerası ve park sensörleri, otomatik klima, eller serbest giriş kartı, kör nokta uyarı sistemi, çok görüşlü kamera, Apple CarPlay ve Android Auto uyumlu Media Nav Evolution multimedya sistemini içeren Duster City Plus Paketi gibi kullanışlı Dacia teknolojileri ile birlikte sunuluyor. Ülkeye bağlı olarak Ocak ayından itibaren siparişe açılan özel seri, Avrupa’da ve Dacia’nın mevcut olduğu 44 ülkenin çoğunda Mart başında satışa sunulacak.

Dacia’dan konu hakkında açıklama

Dacia Satış ve Pazarlama Direktörü Ionuţ Gheorghe “Bu lansman 2019’un parlak bir yıl olacağını gösteriyor. Tıpkı satışları yüzde 20,5 artan Sandero ve Yeni Duster performanslarının damga vurduğu rekor 2018 yılı gibi.” dedi.

İlgili video

Dacia Türkiye’den satışlar öncesi sürpriz proje: İlk 100 Duster’lı!