reklamı kapat

POPÜLER

Dacia Duster

Kur dalgalanmalarına karşı kampanya; Dacia eylül ayı fırsatlarında neler var?

Kullanıcıların dikkatini çekecek kampanyalarına eylül ayında da devam eden Dacia, Duster, Logan MCV, Sandero ve Dokker gibi modellerini başlık altında toplamış durumda.

Geride bıraktığımız iki aylık süreçte hurda teşvikiyle ilgili önemli hamleler yapan markalardan birisi olarak öne çıkan Dacia, bunu eylül ayı itibarıyla da devam ettiriyor. Kur dalgalanmasının beraberinde getirdiği ciddi düşüşe ve kullanıcı odaklı ilginin dağılmasına bir cevap olabilecek kampanyada, kredi desteği gibi noktaların varlığı da dikkat çekiyor. Hurda araç teşvikinden yararlanacak müşterilere devlet desteğine ek bir perakende uygulanma sunan şirket; Logan MCV alımlarında 7.000 TL, Dokker alımlarında 5.000TL, Sandero alımlarında ise 4.000 TL gibi hiç de fena sayılmayacak indirimlerle karşımıza çıkmakta.

Rakamlarıyla detaylar

Tüm bu indirimlerin devreye girmesiyle birlikte hurda teşvikli Sandero 65.800TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor. Ailenin diğer üyeleri Logan MCV 67.800TL, Dokker ise 71.900TL’den başlayan etiket fiyatlarına sahip. Dacia’nın en popüler modeli konumunda olan Duster da hurda teşviki indirimden nasibini almış durumda. Buna göre Duster’ı 94.900TL’den başlayan fiyatlarla satın almak da eylül ayı itibarıyla mümkün olacak. Madalyonun diğer tarafında ise kredi seçenekleri var.

Dacia’nın hafif ticari araç modeli Dokker’da maksimum 30.000TL kredi ve 12 aya varan vade seçenekleri ile sıfır faiz, binek modellerde ise maksimum 36.000TL kredi ve 12 aya varan vade seçeneklerinde yüzde 0,98 sabit faiz oranı yer alıyor. Binek ve hafif ticari tüm modellerde daha fazla kredi ve vade taleplerinde ise maksimum 100.000 TL kredi 48 aya kadar yüzde 2,24 sabit faiz oranı bulunuyor. 150.000TL kredi tutarı için ise 48 aya kadar yüzde 2,34 sabit faiz oranı var. Diğer yandan Dacia Finans’tan kredi kullanılarak yapılan 2018 model yılı perakende satın alımlarında 1.000 TL indirim mevcut.