reklamı kapat

POPÜLER

Dacia Duster ve ailenin diğer üyelerinde Aralık ayı kampanyası

Fiyat/performans sınıfının en iddialı modeli konumunda olan Dacia Duster, markasının devam ettirdiği kampanya ile meraklılarıyla buluşacak.

Advertisement

Geçtiğimiz ay içerisinde sürekli gündeme gelen kampanya hamlelerinin önemli isimlerinden birisi de şüphesiz Dacia oldu. Yenilediği Duster ile kullanıcıların beklentilerini karşılamayı başaran Romanya merkezli üretici, özellikle ÖTV ve KDV indirimleriyle birlikte iyice odak noktası olmaya başladı. Fiyat / performans eğrisinde başarılı olan Duster ile yakaladığı bu ivmeyi ailenin diğer üyelerine de yansıtan Dacia aralık ayında da ÖTV indirimine ek sıfır faiz ve avantajlı faiz oranlarıyla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Hurda teşvikinin de içerisinde bulunduğu kampanya dahilinde kredi kullanımını düşünenler için daha önceden de gördüğümüz rakamların devamlılığı söz konusu.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kampanyadan detaylar

Kampanya detaylarına baktığımızda Duster’da maksimum 40.000TL kredi ve 12 aya varan vade seçenekleri için sıfır faiz avantajının sunulduğunu görüyoruz. Maksimum 50.000 TL kredi kullanacak müşterilere ise 20 aya varan vade seçeneklerinde 0,99 faiz oranı karşımıza çıkıyor. Daha fazla kredi ve vade taleplerinde ise maksimum 200.000 TL kredi için 48 aya kadar yüzde 2,29 sabit faiz oranı yer alıyor. Aralık ayında hurda araç teşviki ile birlikte Duster 81.900 TL, Logan MCV 76.900 TL, Dokker 62.500 TL, Lodgy ise 92.900 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

İlgili video

Dacia Duster