reklamı kapat

POPÜLER

Dacia Duster

Dacia Duster ve Sandero almak isteyenler için devlet destekli kampanya!

Dacia Duster ve Sandero için geçerli olacak şekilde uygulamaya alınan devlet desteği uygulamasıyla birlikte faiz oranlarında da dikkat çeken parçalar var.

Renault’nun ekim ayı itibarıyla Clio ve Megane modellerini ön plana çıkartarak karşımıza çıkarttığı kampanya, Dacia cephesinde de popüler modeller üzerine şekillendi. Tüm modellerinde sıfır faiz ve birbirinden avantajlı kampanyalar sunan marka, devlet desteği başlığı altındaki kampanyada Duster ve Sandero modellerini ön plana çıkartmayı tercih ediyor. Sıfır faiz kampanyası kapsamında binek ve hafif ticari tüm Dacia modellerinde maksimum 30.000TL kredi ve 12 aya varan vade seçenekleri ile sıfır faiz fırsatı mevcut. Daha fazla kredi ve vade taleplerinde ise maksimum 200.000TL kredi 48 aya kadar yüzde 2,34 sabit faiz oranı bulunuyor.

Dacia Duster ve Sandero kampanyası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Madalyonun diğer tarafını oluşturan kampanyanın merkezinde ise Sandero ve yeni jenerasyon Duster’a özel hayata geçirilen proje karşımıza çıkıyor. Hurda araç teşvikinden yararlanacaklar için kampanya kapsamında devlet desteği ile birlikte Dacia Sandero 83.900TL, Dacia Duster ise 79.900TL’den başlayan etiket fiyatlarıyla kullanıcılarla buluşacak. Diğer yandan ailenin diğer üyelerine baktığımızda; Logan MCV 91.300TL, Dokker 96.400TL, Lodgy ise 127.900TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor.