reklamı kapat

POPÜLER

Dacia Sandero Stepway

Kazananı siz seçin; sınırlı adet üretilecek Dacia Sandero Stepway için final vakti

04 Ekim 2018

Kademeli olarak başlayan sınırlı üretim Dacia Sandero Stepway oylama süreci, Paris Otomobil Fuarı’yla birlikte resmiyete kavuşacak.

Daimler ortaklığıyla geliştirilen 1,3 litrelik benzinli motoru Duster ile bir araya getirerek Paris’e gelen Dacia, bir süredir devam eden projesinin de son ayağının duyurusunu gerçekleştirdi. Sandero Stepway merkezli olarak yürüttüğü sınırlı üretim versiyon yarışmasında geriye kalan son üç adayın detaylarını paylaşan şirket, meraklılarının kararını bu ay içerisinde resmiyete kavuşturmak istiyor. “Yeni Limited Edition Sandero Stepway” adıyla başlatılan oylamayı 13 Ekim‘de sona erdirmeye hazırlandığını duyuran Dacia, üretim sürecini de kısa süre içerisinde gerçekleştirecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oylama süreci nasıl oldu?

Flora Jammes, Aurélie Abric ve Pierre Lancien tarafından tasarlanan üç orijinal Sandero Stepway tasarımı ilk olarak 6 – 25 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen yarışmada sergilendi. Bu süreçte internet kullanıcıları, Dacia tarafından düzenlenen “Limited Edition” için tasarım temalarını önerdi. Bugün gelinen noktada ise farklı şekiller üzerine odaklanılan versiyonları karşımızda görüyoruz. Sergilenmekte olan bu modellerin tasarımları Dacia’nın Paris Otomobil Fuarı’ndaki standını ziyaret eden ziyaretçilerin ve fuar için ayrılmış olan internet sayfası üzerinden internet kullanıcılarının oyuna sunmakla meşgul. Dacia’nın Fransa merkezli sitesi üzerinden devam etmekte olan oylamaya buradan ulaşarak siz de katılım sağlayabilirsiniz.