reklamı kapat

POPÜLER

2020 Dacia Sandero Stepway

Yeni versiyon zamlarla birlikte geldi; 2020 Dacia Sandero Stepway fiyatlarında son durum

Dizel motorlu versiyonuna en üst seviye paketi gelen 2020 Dacia Sandero Stepway fiyatlarındaki artış kademeli olarak hissedilmeye devam ediyor.

Yeni jenerasyonunun geliştirme süreci devam eden Dacia Sandero’nın devrimsel değişimlerle geleceğini artık biliyoruz. Fiyat/performans bazında ilgi çekici seçeneklerden birisi olan aracın yapılan yeniliklerle bunu ne kadar koruyabileceği de ayrı bir merak konusu. 2007 yılından bu yana üretimi gerçekleştirilen model 10 yılı aşan üretim serüvenine 2 kasa ve üçten fazla makyaj operasyonu sığdırdı. En son geçirdiği makyajda krom ön panjur, saten krom ön ve arka tampon korumaları, siyah kanat ve alt yan panel korumaları, krom egzoz ucu, sis farları ve tavan barları gibi detaylar Sandero’yu günümüze yakışır hale getirmişti. İç mekanda donanım seviyesine göre gelen Dacia Media Nav multimedya sistemi ve 7 inç dokunmatik ekran, kullanıcı deneyimindeki kilit değişiklikleri beraberinde getiriyor. Yokuş kalkış sistemi, hız sabitleyici ise aracın dikkat çeken diğer donanım özellikleri arasında. Geçtiğimiz ay içerisinde gelen paketle Türkiye’de artık üç versiyon üzerinden tercih edilebilen 2020 Dacia Sandero Stepway ailesinin motor bölümü ise benzinli ve dizel olmak üzere şekilleniyor.

2020 Dacia Sandero Stepway fiyatı

Geçtiğimiz aya göre modelin girişin seviyesinde yer alan pakette yaklaşık 6.000 TL’Lik bir artış göze çarpıyor. 1,5 litre hacmiyle 95 beygir güç üreten dizel seçenekte ise 18.000 TL’yi bulan bir artış karşımıza çıkıyor. Markanın resmi kaynakları tarafından Sandero için paylaşılan son rakamlar ise şu şekilde;

Stepway Turbo 90 bg Easy-R Euro6D Temp 127.100 ₺
Stepway Turbo 1.0 100 bg ECO-G Euro6D Temp 131.750 ₺
Stepway 1.5 Blue dCi 95 bg 153.400 ₺

İLGİLİ HABERLER