reklamı kapat

POPÜLER

Dacia

Dacia yıl sonu kampanyasıyla dikkat çekiyor

Dacia bu aya özel sunduğu indirim fırsatlarıyla dikkat çekiyor. Minimum 10 bin TL peşinat ödeyenler tüm Duster versiyonları için fiyat sabitleme imkanına sahip oluyor.

Sınırlı sayıdaki tüm Dokker versiyonlarında ise 15.000 TL’ye varan indirim fırsatları sunuluyor. Dacia Duster 165.900 TL, Dokker 114.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Sınırlı sayıdaki Sandero Ambiance 1.0 Sce 75 bg versiyonu, perakende satın alımda geçerli 126.400 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Sınırlı sayıda Sandero Stepway Turbo 90 bg Easy-R versiyonu ise Aralık ayı boyunca 154.900 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla sahipleriyle buluşuyor.

Yeni Dacia Sandero yeniliklerle geliyor

En son geçirdiği makyajda krom ön panjur, saten krom ön ve arka tampon korumaları, siyah kanat ve alt yan panel korumaları, krom egzoz ucu, sis farları ve tavan barları gibi detaylar Sandero’yu günümüze yakışır hale getirmişti. İç mekanda donanım seviyesine göre gelen Dacia Media Nav multimedya sistemi ve 7 inç dokunmatik ekran, kullanıcı deneyimindeki kilit değişiklikleri beraberinde getiriyor.

İlginizi çekebilir

2020 Renalt Captur tanıtıldı! İşte bilmeniz gerekenler