reklamı kapat

POPÜLER

LEGO Jeep Wrangler
LEGO Jeep Wrangler
Efsanevi Jeep Wrangler Lego seti için tarih verildi

LEGO’dan bir ilke imza atan Jeep Wrangler seti

LEGO dikkat çeken oyun kitlerine bir yenisini daha ekledi. Arazi aracı tutkunlarının gözdesi olan JEEP Wrangler Rubicon, LEGO kitiyle karşımıza çıkıyor.

LEGO ilk kez bir JEEP SUV modelini bir set halinde kullanıcıların beğenisine sunuyor. 4 x 4 hayranları tarafından sevilen pek çok ironik ayrıntıya sahip olan aracın JEEP ekibiyle birlikte geliştirildiği ifade ediliyor. 665 parçadan meydana gelen sette yedek bir lastik, ön direksiyon sistemi ve süspansiyon dahi bulunuyor. 12 cm yükseliğinde ve 13 cm genişliğinde olan oyuncu setinde katlanabilir arka koltuklar da göze çarpıyor. Aracın kapılarının ve kaputunun dahi açılabileceği belirtiliyor. Fotoğraflardan bakıldığında oyun setinin gerçek araçla birebir olduğu görülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LEGO JEEP Wrangler Rubicon hem çocukların hem de büyüklerin ilgisini çekmeye hazırlanıyor

9 yaş ve üzeri için uygun olduğu dile getirilen LEGO Technic Jeep Wrangler, LEGO’nun hem online mağazası hem de fiziksel mağazalarında satışa sunulacak. 1 Ocak 2021’de yurt dışında satışa sunulacağı açıklanan setin yurt dışı fiyatı ise 50 dolar. Cihazın Türkiye satış tarihi ve fiyatının ne olacağı ise henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Telefonların sağlamlık testleri işte böyle yapılıyor