reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 12 Pro Max

En çok satan iPhone 12 modeli belli oldu

iPhone 12 ailesinin kısa bir süre önce satışa sunulmasının ardından analistlerin telefonun satışıyla ilgili tahminleri gelmeye başladı.

Flurry‘nin analistlerinin aktardığı bilgiye göre bu yıl iPhone 12 Pro Max büyük bir başarıya imza attı. Uygun fiyatlı iPhone modellerinden  mini ve 12 modellerine ilginin büyük olması beklenirken durumun farklı olduğu ortaya çıktı. Amerika’daki kullanıcılardan elde edilen verilere göre bu yıl kullanıcılar 12 Pro Max’e diğer modellerden daha fazla ilgi gösterdi.

iPhone 12 Pro Max
Yeni modelin iPhone 11 Pro Max ve iPhone Xs Max modellerine olan ilgiden bile daha fazla olduğu belirtiliyor. Kullanıcıların Pro Max modelini tercih etmesinin sebepleri arasında büyük ekran, uzun pil ömrü ve gelişmiş kamera yetenekleri yer alıyor. Henüz Türkiye’de satışa sunulmayan 12 Pro Max kamera performansına önem veren kullanıcıları hedef alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 Pro Max kamera performansıyla fark yaratıyor

12 Pro Max modelinde F/1.6 diyaframlı 12 megapiksel, 12 megapiksel ultra geniş açı ve 12 megapiksel telefoto kameralar kullanılıyor. Yeni modellerde optik bozulmaları azaltan 7P lens yapısı kullandığı da aktarılıyor ve Ailenin en büyüğü 12 Pro Max’te yüzde 47 oranında büyütülmüş bir geniş açı kamera sensörü yer alıyor ve “Sensör-Shift” teknolojisi ile üst seviye görüntü sabitleme yapılıyor. Burada direkt olarak sensör hareket ettiriliyor.

İlgili video

12 Pro’nun resmi tanıtım videosu