reklamı kapat

POPÜLER

Efsanevi Jeep Wrangler Lego seti için tarih verildi

Jeep Wrangler LEGO seti için Türkiye tarihi verildi

Jeep ve LEGO Group, dünyanın dört bir yanındaki Jeep meraklıları için  benzeri olmayan, 665 parçalık bir LEGO Technic modelini hayata geçirdi.

Jeep markasına ait ilk LEGO modeli hayata geçirildi. Yapılan iş birliğinde; Wrangler Rubicon’un ikonik yedili ızgarası, maskülen tasarım hatları ve efsanevi off-road yeteneklerini yansıtmak amacıyla 665 parçalık bir model oluşturuldu.  Gelmiş geçmiş en yetenekli SUV Wrangler Rubicon’un, LEGO Technic setinde katlanabilir arka koltuklar, açılabilen kapılar ve kaput, yedek lastik ve vinç gibi detaylar bulunuyor. Her yaştan LEGO hayranı için heyecan verici bir deneyim sunmaya hazırlanan Lego Wrangler’ın direksiyon vsüspansiyon sistemi ise modelin her zemin üzerinde keyifle test edilebileceğinin sinyalini veriyor. LEGO Technic Jeep Wrangler, göz alıcı  sarı ve siyah renk kombinasyonuyla da dikkatleri çekiyor. 

[haber id=”659420″

Jeep Wrangler Lego için geri sayım başladı

Jeep’in dünyanın dört bir yanına ulaşmış 80 yıllık marka mirasına vurgu yapan Christian Meunier, “80 yıllık hikayemizde marka sahipleri, hayranları ve takipçileri kelimenin tam manasıyla bizimle birlikte büyüdüler. LEGO Group ile ortaklığımız Jeep sahiplerine ve sevenlerine; markanın ruhundaki eğlence, özgürlük ve macerayı temsil eden küresel bir simge olan Wrangler’a duydukları tutkuyu paylaşmaları için yeni bir fırsat sunuyor” dedi.  

Wrangler’ın Lego formundaki versiyonu; 2021 yılının Ocak ayında LEGO’nun resmi web sitesinde ve mağazalarında satışa sunulacak.  

İlginizi çekebilir

Yeni Renegade ve dikkat çeken özellikleri