reklamı kapat

POPÜLER

Jeep Wrangler

“Kıyamet günü” felsefesi yine devrede; Jeep Wrangler için nefes kesen modifikasyon projesi

Amerika’da yer alan Jeep Wrangler modifikasyonu, açık artırma usulüyle yeni sahibiyle buluşmak için listede kendisine yer bulacak.

Söz konusu arazi ve modifikasyon olduğunda Jeep Wrangler için çanların ne denli sıkça çaldığına pek çok kez şahit oluyoruz. Son dönemlerde daha çok pickup modelleri üzerinden değerlendirmesini yaptığımız benzeri projelerde pek çok farklı dinamiğin gözetildiğini de biliyoruz. Bizim “Kıyamet günü” olarak nitelendirdiklerimiz ise fabrikasyon seviyeyi bambaşka bir noktaya taşımakla birlikte aracın görünümü için de akılda kalıcı hat safhaya taşımalarıyla akıllarımızda yer ediniyor. 2017 model Wrangler merkezli olarak gerçekleştirilen bu örneğin de tıpkı bizim gibi sizin de aklınızda yer edineceğine olan inancımız da oldukça yüksek. Aynı zamanda satılık olan aracın gerçek arazi tutkunlarının rüyalarına girme konusunda da çok fazla zorlanmayacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jeep Wrangler projesinden notlar

Bu zamana kadar karşımıza çıkan en gergin Wrangler projelerinden olan dönülümde ilk dikkatimizi çeken devasa lastikler oluyor. 37 inçlik bir setin tercih edildiği araçta gövde üzerinde yapılan yoğun bir çalışmanın ardından karakteristik çizgiler yakalanmış durumda. Gerek markanın ikonik ızgarası gerek kaput gerekse LED ışıklandırma grubu tarafında yapılan tercihler oldukça başarılı bir uyum sergiliyor. Aracın ön bölümüde konumlandırılan Smittybilt marka vinç’in 5 tona kadar destek sağlıyor oluşu da görünüm kadar işlevsellikde de işi farklı noktaya taşıyor. Kokpit bölümünde de koltuk ve direksiyon gibi temel noktalarda atılan kaplama adımlarıyla kalite algısının yukarıya taşınması da oldukça önemli. Aracın kaputunun altında ise 3,6 litrelik altı silindirli motor kullanılıyor. Amerika’nın Alabama eyaleti sınırları içerisinde olan araç RM Sotheby’s tarafından açık artırma usulüyle satışa sunulacak. Projenin rakamsal olarak 40.000 ile 50.000 dolar aralığında teklif alması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Jeep Renegade Militem