reklamı kapat

POPÜLER

Thor Love and Thunder

Taika Waititi’nin beklenti yaratan Thor Love and Thunder açıklaması

Marvel hayranlarının merakla beklediği Thor Love and Thunder filmine dair açıklamalar iyice beklenti yaratıyor. Bunun en önemli sebebi ise filmin yönetmeni Taika Waititi’nin açıklamaları.

Advertisement

Thor’un Marvel Sinematik Evreni’nde dördüncü solo filme kavuşan ilk kahraman olacağını bir süredir biliyoruz. Thor 4’te Chris Hemsworth, Tessa Thompson ve Natalie Portman gibi isimler yer alacak. Jane Foster’ı Kudretli Thor olarak göreceğimiz film şimdiden büyük merak yaratmış durumda. Ancak ekip yaptığı açıklamalarla birlikte hayranların ilgisini daha da artırmayı başarıyor. Sevilen yönetmen Taika Waititi‘nin açıklaması Thor Ragnarok sonrası beklentilerimizin daha da artmasına neden oluyor.

Thor Love and Thunder yönetmeninden açıklama

“Dördüncü Thor filmiyle birlikte kendimizi yeniden bir maceranın içine atıyoruz. Ragnarok’u bu kadar sevmemin en önemli nedenlerinden biri de buydu. Thor’u şahane bir maceranın ortasına atmıştık. Bunun üzerine yapılabilecek bir sürü yeni şey var. Gelecek filmde yapacağımız da tam olarak bu olacak. Ragnarok’ta gördüğümüz her şeyi ikiye katlayacağız. Daha etkileyici, daha göze çarpan ve daha cesur bir şekilde geleceğiz. Çılgınca şeyler yaptığımız bir iş olacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Umuyoruz ki Thor Love and Thunder yönetmeni Taika Waititi’nin belli aralıklarla yaptığı bu açıklamalar sonradan boşa çıkmaz. Aksi halde hem Marvel izleyicileri hem de Thor hayranlarının büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağını tahmin etmek hiç de zor değil.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home filminin görsel efektleri