reklamı kapat

POPÜLER

Thor Love and Thunder

Taika Waititi’nin heyecanlandıran Thor Love and Thunder açıklaması

Yönetmenliğini Taika Waititi’nin üstleneceği Thor Love and Thunder filmi yapılan açıklamalarla büyük heyecan uyandırmayı başarıyor. Film Ragnarok’u da geride bırakacak gibi görünüyor.

Marvel Sinematik Evreni’nde dördüncü solo filme kavuşacak ilk karakterin Thor olduğunu bir süredir biliyoruz. San Diego Comic Con döneminde projeye dair ilk detaylar netlik kazanmıştı. Chris Hemsworth, Tessa Thompson ve Natalie Portman gibi isimlerin geri dönmeye hazırlandığını biliyoruz. Natalie Portman’ın dönüşü başta büyük şaşkınlık yaratsa da, artık Jane Foster’ın kadın Thor olarak boy göstereceği netlik kazanmış durumda. Bir de Taika Waititi’nin canlandırdığı Korg’un geri döneceği bir süre önce yönetmenin kendisi tarafından açıklandı. Bu filmde Jane Foster’ın meme kanseri hikayesini görecek miyiz veya Thor’u Avengers Endgame filmindeki gibi şişman mu bulacağız, henüz kesin değil. Fakat yönetmen karşımızda Thor Ragnarok’tan çok daha iyi bir film çıkacağına inanıyor. Bu doğrultuda iddialı bir açıklamaya imza attı.

Thor Love and Thunder bombastik olacak

“Önceki filmden çok daha büyük, çok daha gürültülü ve kesinlikle bombastik bir iş olarak. Ragnarok’ta gördüğümüz her şeyi ikiye katlayamazsak proje benim için enteresan olmuyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklama Marvel hayranlarının büyük bir kısmını memnun edecek. Thor Ragnarok’u pek beğenmeyenler ise dördüncü filme karşı daha şimdiden önyargılı. Umuyoruz ortaya çıkan sonuç Taika Waititi’nin övdüğü kadar güzel olur.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı