reklamı kapat

POPÜLER

Thor Love and Thunder

Taika Waititi’den Thor Love and Thunder düzeltmesi

Marvel stüdyolarının geçtiğimiz haftalarda duyurduğu Thor Love and Thunder filmine dair gündeme gelen söylentiler filmin yönetmeni Taika Waititi tarafından yalanlandı.

Marvel Sinematik Evreni‘nin dördüncü solo Thor filminin yolda olduğunu bir süredir biliyoruz. Filmin adının Love and Thunder olacağı San Diego Comic Con’da kesinlik kazanmıştı. Bir önceki film olan Ragnarok ile Thor’u farklı bir noktaya taşıyan Taika Waititi‘nin Thor 4 için de geri döneceği de netlik kazanmıştı. Bunun yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Chris Hemsworth ve Tessa Thompson yer alıyor. Jane Foster’ı canlandıran Natalie Portman da uzun bir aranın ardından Marvel Sinematik Evreni’ne dönüyor. Sevilen oyuncunun bu kez kadın Thor ya da Marvel’ın kullandığı sıfatla Kudretli Thor olarak karşımıza çıkacak. Özetle heyecanlanmamıza sebep olacak pek çok detay bulunuyor. Bu durum da yalan yanlış iddiaların internet dünyasında yayılmaya başlamasına sebep oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yalan Thor Love and Thunder haberi

Geçtiğimiz günlerde pek çok Amerikan sitesinde Thor Love and Thunder’ın senaryosunun tamamlandığı haberleri dolaşmaya başlamıştı. Elbette bu durum Marvel hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırmıştı. Ne de olsa proje duyurulalı çok kısa bir zaman olmuştu. Fakat bu haberlerin gerçekle uzaktan yakından alakası olmadığı ortaya çıktı. Filmin yönetmeni Taika Waititi kendi Twitter hesabı üzerinden bu haberlere şakalı bir yanıt verdi. “Oh çok güzel. Kendimi şaşırtmaya devam ediyorum. Henüz sadece başlangıç sayfası hazır.” sözleriyle haberleri yalanladı. Öte yandan Thor Love and Thunder filminin 5 Kasım 2021’de vizyona gireceğini düşününce, senaryoyu yazmak için fazlasıyla zaman olduğunu söyleyebiliriz. Yani endişelenecek hiçbir şey yok.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı