reklamı kapat

POPÜLER

Thor Love and Thunder

Marvel stüdyolarından Thor Love and Thunder müjdesi

Marvel stüdyolarının San Diego Comic Con kapsamında duyurduğu Thor Love and Thunder filminin çekim tarihi şimdiden belli oldu. Bu gelişme hayranları fazlasıyla memnun etti.

Marvel’ın Thor 4 hazırlıklarına başladığı aslında kısa bir süre önce ortaya çıkmıştı. Daha sonra filmin tam adı Love and Thunder olarak duyuruldu. Yönetmen koltuğunda Ragnarok filmiyle karaktere yenilik katan Taika Waititi‘nin oturacağı belli oldu. Oyuncu kadrosunda ise Chris Hemsworth, Tessa Thompson ve Natalie Portman yer alıyor. Marvel Sinematik Evreni’nden ayrılma kararı alan Natalie Portman’ın kadın Thor ya da Marvel’ın tabiriyle Kudretli Thor olarak karşımıza çıkması bekleniyor. Bu sebeple film şimdiden hem büyük heyecan uyandırdı hem de çok eleştirildi. Ortaya nasıl bir işin çıkacağı büyük merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thor Love and Thunder planları

Collider‘ın haberine bakılırsa Thor Love and Thunder filminin çekimleri çok yakında başlayacak. Marvel stüdyoları çekimlere Mart 2020‘de başlanacağını duyurdu. Çekim süreci Chris Hemsworth’ün memleketi olan Avustralya‘da gerçekleştirilecek. Stüdyo olarak Fox Studios’un Sidney tesisleri kullanılacak. Aynı zamanda Avustralya ekonomisine 178 milyon dolarlık katkıda bulunulacak. Bir yandan da Avustralya hükümetinden 24.1 milyon dolarlık destek alınacak.

Öte yandan Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filminin çekimleri de Sidney şehrine gerçekleştirilecek. Marvel stüdyoları Fox’a ait tesisleri yakın gelecekte bol bol kullanacak gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı