reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 tasarımı için etkileyici paylaşım

Çok yakında tanıtılacak amiral gemileri Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+, gerçekten etkileyici bir tasarımla yolda bulunuyor.

Tasarım konusunda dediğimiz gibi Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+ oldukça çok şık bir gövdeyle geliyor. Ön kameraları merkeze konumlandırılan ekran deliğinde yer alan cihazlar, çok ince çerçevelere ve kavisli kenarlara sahip. İşte yeni bir paylaşım direkt olarak bu çerçevelere odaklanıyor. Ice Universe tarafından paylaşılan aşağıdaki görsel, gerçekten çerçevelerin ne kadar ince olduğu bir kez daha gözler önüne seriyor. Ekran gövde oranının yüzde 92,5 olduğu hesaplanan telefon, en kalın çerçeveye sahip alt kısmında sadece 3,7 mm ekran alanı yiyor. Bu çerçeve inceltme sayesinde boyutu ufalan ve elde daha rahat kullanılabilir hale gelen telefonlar, tasarım konusunda kesinlikle yılın en iyilerinden olacak. Parmak izi sensörü ultrasonik sensör üstünden ekrana entegre edilen Galaxy Note 10 ailesi, köşeli yapıyı benimsiyor ve biliyorsunuz gövdeye entegre S Pen kalem ile geliyor. Buna karşın telefonlarda bir 3,5 mm kulaklık girişi yer almıyor.

Samsung Galaxy Note 10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+ çok merak ediliyor

Ancak cihazlar hakkında hemen hemen her konu sızdırılmış durumda. Tüm detaylarına burada ulaşabileceğiniz akıllı telefonlar, fiyat konusunda da netleşmiş durumda. Galaxy Note 10 Avrupa’da 256 GB için 999 euro fiyat etiketine sahip olacak. Galaxy Note 10+ ise söylendiği kadarıyla yine 256 GB için 1.149 euro Avrupa fiyatıyla raflardaki yerini alacak.

İlgili Video