reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Plus

Samsung Galaxy Note 20 Ultra’dan sınırları zorlama detayları

5 Ağustos tarihinde resmi olarak tanıtılacak Samsung Galaxy Note 20 Ultra için tasarıma yönelik önemli bir paylaşım yapıldı.

Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra ikilisi gündemden düşmüyor. En son sağlam kaynak Ice Universe özellikler açısından bakıldığında iki telefon arasında çok ciddi fark olduğunu, Galaxy Note 20‘nin Galaxy Note 20 Ultra yanında adeta bir “Lite” model gibi kaldığını aktarmıştı. Kaynak ayrıca Galaxy Note 20’de düz yani kavisli olmayan FHD çözünürlükte 60 Hz bir AMOLED ekran kullanılacak demişti. Ice Universe şimdi ise Galaxy Note 20 Ultra tasarımına yönelik yeni bir açıklama yaptı. Buna göre yeni “üst düzey” amiral gemisi, Galaxy Note 10 Plus’a oranla çok daha ince çerçevelere ve daha ince bir ekran deliğine sahip olacak. Bu konuda artık neredeye tamamen çerçevesiz yapıyı benimsiyor gibi duran telefon, Galaxy S20 Ultra değil Galaxy Note 10 Plus gibi yüksek oranda kavisli kenarlar ile geliyor deniyor. Bu açıklama üstünden cihazın yukarıdaki taslaktan daha da etkileyici şekilde yolda olduğu düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 serisinin kamera farkı da hatırı sayılır düzeyde

Kamera tarafında normal Note 20’nin arkasında 12 megapiksel ana + 64 megapiksel telefoto + 12 megapiksel ultra geniş açı kameralar bir araya geliyor. Note 20 Plus ya da daha olası adıyla Note 20 Ultra’nın arkasında ise 50x zoom sunacak 108 megapiksel ana + 13 megapiksel periskop telefoto + 12 megapiksel ultra geniş açı + lazer otomatik netleme sistemi bir araya geliyor. Bu kamera sisteminin yeni sensörler kullanmadığı biliniyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!