reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Plus

Samsung Galaxy Note 20 modelinden üzücü ekran detayı

5 Ağustos tarihinde resmi olarak tanıtılacak Samsung Galaxy Note 20 için üzücü bir ekran detayı netleşti. Yeni seride sadece Plus / Ultra öne çıkacak.

Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Plus / Ultra ikilisi arasında çok ama çok ciddi farklar olacak. Biliyorsunuz Samsung tarafına yakın sağlam kaynak Ice Universe, özellikler açısından bakıldığında iki telefon arasında çok ciddi fark olduğunu, Galaxy Note 20‘nin Galaxy Note 20 Plus / Ultra yanında adeta bir “Lite” model kaldığını aktarmıştı. Biz de bunun son kullanıcı için kötü olduğunu çünkü Galaxy Note 20 Plus / Ultra modelinin 1.000 dolar üstünde satılacağını aktarmıştık. Şimdi Galaxy Note 20’yi daha da geri plana iten bir detay daha netleşti. Yine Ice Universe’e göre Galaxy Note 20’de düz yani kavisli olmayan FHD çözünürlükte 60 Hz bir AMOLED ekran kullanılacak. Yani 120 Hz yenileme olmayacak. İsmi Galaxy Note 20 olmasına rağmen adeta bir Galaxy A modeli gibi teknik detay ve tasarımla yolda olan telefon, Galaxy Note 10 gibi bir amiral gemisi olmayacak olmasıyla hem üzüyor hem de tepki çekiyor. Şu an Galaxy Note 20 Plus / Ultra modeline bütçesi yetmeyen kişiler Galaxy Note 20 yerine başka cihazlara yönelecek izlenimi oluşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 serisinin kamera farkı da hatırı sayılır düzeyde

Kamera tarafında normal Note 20’nin arkasında 12 megapiksel ana + 64 megapiksel telefoto + 12 megapiksel ultra geniş açı kameralar bir araya geliyor. Note 20 Plus ya da daha olası adıyla Note 20 Ultra’nın arkasında ise 50x zoom sunacak 108 megapiksel ana + 13 megapiksel periskop telefoto + 12 megapiksel ultra geniş açı + lazer otomatik netleme sistemi bir araya geliyor. Bu kamera sisteminin yeni sensörler kullanmadığı biliniyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!