reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Plus
Samsung Galaxy Note 20 Plus
Samsung Galaxy Note 20 Plus
Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 için şaşırtan “Note 20 Lite” benzetmesi

Önümüzdeki aylarda resmi olarak lanse edilecek Samsung Galaxy Note 20 için sağlam bir kaynak şaşırtan bir Galaxy Note 20 Lite benzetmesi yaptı.

Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Plus / Ultra ikilisi gündemden düşmüyor.En son modellerden normal Galaxy Note 20‘nin kavisli değil düz bir tasarımla geldiği ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Samsung tarafına yakın sağlam kaynak Ice Universe başka bir açıklama yaptı. Kaynak, özellikler açısından bakıldığında iki telefon arasında çok ciddi fark olduğunu, Galaxy Note 20‘nin Galaxy Note 20 Plus / Ultra yanında adeta bir “Lite” model kaldığını aktardı. Bu da elbette üzücü görünüyor. Çünkü Galaxy Note 20 Plus / Ultra modelinin 1.000 dolar üstünde satılacağı düşünülüyor. Bu fiyat ile telefon çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Galaxy Note 20 ise daha ucuz olacak olmasına rağmen şimdilik kullanıcıları da çok memnun etmeyecek izlenimi oluşturuyor. Ancak yine de son yorumlar için telefonları son haliyle görmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 serisi için kamera detayları şöyle

Kamera tarafında normal Note 20’nin arkasında 12 megapiksel ana + 64 megapiksel telefoto + 12 megapiksel ultra geniş açı kameralar bir araya geliyor. Note 20 Plus ya da Note 20 Ultra’nın arkasında ise 50x zoom sunacak 108 megapiksel ana + 13 megapiksel periskop telefoto + 12 megapiksel ultra geniş açı + lazer otomatik netleme sistemi bir araya geliyor. Burada Ultra görebileceğiniz üzere çok daha gelişmiş bir konumda bulunuyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!