reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Plus

Neredeyse aynı boyuttalar; Samsung Galaxy Note 20 serisinden şaşırtan sızıntı

5 Ağustos tarihinde resmi olarak tanıtılacak amiral gemisi Samsung Galaxy Note 20 serisinden ilginç görünen bir sızıntı yapıldı.

Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra ikilisi bir kez daha gündemde. Hep söylediğimiz gibi yeni seride direkt olarak Ultra versiyon dikkat çekiyor. Çünkü kaynaklar Galaxy Note 20 için adeta bir “Lite” model benzetmesi yapıyor. İşte bu iki cihaz, en son güçlerini Snapdragon 865 Plus ve Exynos 992 işlemcilerden alacak haberiyle gündeme gelmişti. Şimdi ise telefonlar için hazırlanan silikon kılıflar yan yana geldi. Burada en çok şaşırtan ise iki telefon arasında neredeyse boyut farkı olmaması oldu. Bu da yukarıdaki “Lite” model benzetmesini ciddi olarak doğruluyor. Çünkü Samsung yeni seride, Galaxy Note 10 serisindeki gibi aynı donanımı taşıyan iki farklı ekran boyutuna sahip cihaz ile karşımıza çıkmaya hazırlanmıyor. Bu sefer gerçek anlamda aynı boyutlarda iki farklı telefon yolda bulunuyor. Sızan kılıflar üzerinden Samsung Galaxy Note 20 Ultra‘nın Galaxy Note 20’ye oranla daha köşeli tasarım taşıyacağı ve kamera modülünün ciddi şekilde daha büyük olacağı da görülüyor.

Solda Galaxy Note 20 Ultra, sağda Galaxy Note 20

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 serisinden diğer detaylar şöyle

Pil tarafında Galaxy Note 20 modeli 4.300 mAh pille geliyor. Galaxy Note 20 Ultra ise 4.500 mAh pil taşıyor. Resmi 3C kayıtlarına göre telefonlarda 25W kablo üstünden hızlı şarj desteği sunuluyor. 25W bir kez daha söylemek gerekirse günümüz için çok düşük bir seviye. Artık birçok cihazda tam 65W hızlı şarj sistemleri bulunuyor. Hatta bazı telefonlarda 30W hızlı kablosuz şarj sistemleri yer alıyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!