reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 20 serisinden fiyat konusunda yeni bilgi

5 Ağustos tarihinde Galaxy Note 20 ile beraber resmi olarak tanıtılacak Samsung Galaxy Note 20 Ultra için fiyat konusunda yeni bir bilgi geldi.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy Note 20 ikilisi gündeme gelmeyi sürdürüyor. En son hatırlarsınız modeller için Yunanistan merkezli fiyatlar sızmıştı. Buna göre Galaxy Note 20‘nin 1.249 euro fiyata sahip olacağı, Galaxy Note 20 Ultra içinse kişilerin tam 1.499 euro vermesi gerekiyor denilmişti. Ancak bu fiyatlar Yunanistan özelinde dahi oldukça yüksek bulunmuştu. Telefonların dolar üstünden fiyatları ise sağlam kaynaklardan Ice Universe’in aldığı duyumlar üzerinden yaptığı tahminine göre Galaxy Note 20 için 999 dolar, Galaxy Note 20 Ultra içinse 1.299 dolar seviyesinde olacak. Yani oldukça pahalı olacak telefonlar, kişilerin kolay kolay erişmeyeceği Android amiral gemilerinden olmaya hazırlanıyor gibi görünüyor. Bu da elbette üzücü görünüyor. Modellerin Türkiye fiyatları ise 10 bin TL‘yi rahatlıkla geçecek izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy Note 20 hakkında diğer bildiklerimiz şöyle

Pil tarafında Galaxy Note 20 modeli 4.300 mAh pille geliyor. Galaxy Note 20 Ultra ise 4.500 mAh pil taşıyor. Resmi 3C kayıtlarına göre telefonlarda 25W kablo üstünden hızlı şarj desteği sunuluyor. 25W bir kez daha söylemek gerekirse günümüz için çok düşük bir seviye. Artık birçok cihazda tam 65W hızlı şarj sistemleri bulunuyor. Hatta bazı telefonlarda 30W hızlı kablosuz şarj sistemleri yer alıyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!