reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 20 serisinin ön sipariş hediyeleri belli oldu

Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra modelleri için ön sipariş hediyesi / hediyeleri belli olmuş gibi görünüyor.

Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra, ön sipariş yapanlara iki farklı kablosuz seçeneği sunacak gibi görünüyor. Ortaya çıkan görsele göre telefonları ön sipariş üzerinden alanlara ya yeni tanıtılacak 190 euro fiyata sahip Galaxy Buds Live ya da uzun zamandır aramızda olan Galaxy Buds Plus hediye olarak verilecek. Bu seçeneklerin telefonların satılacağı her pazarda sunulup sunulmayacağı bilinmiyor. Örneğin Türkiye’de sadece Galaxy Buds Plus verilebilir deniyor. Çünkü Türkiye pazarında Galaxy Buds Live kablosuz kulaklığın 2 bin TL’ye yakın bir fiyatının olması bekleniyor. Bu açıdan bizde Galaxy Buds Plus firma adına daha mantıklı gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 20 ailesinin fiyatları Avrupa fiyatları yapılan sızıntılara göre şöyle:

  • -Galaxy Note 20 4G 256GB: 949 euro
  • -Galaxy Note 20 5G 256GB: 1.049 euro
  • -Galaxy Note 20 Ultra 5G 256GB: 1.299 euro
  • -Galaxy Note 20 Ultra 5G 512GB: 1.399 euro

Modellerin fiyatları gerçekten yüksek bir seviyede yer alıyor. Daha önce de söylediğimiz gibi burada özellikle plastik arka bölüme sahip, bir orta seviye cihaz görünümlü Galaxy Note 20’nin işi çok zor görünüyor. Telefonların Türkiye’de 10 bin TL’den başlaması sürpriz olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en son çıkan katlanabilir modeli böyle üretiliyor!