reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Yeni Samsung ürünleri Türkiye’de ne zaman raflara çıkıyor? İşte tarihler;

Samsung Galaxy Note 20 ile Galaxy Tab S7 ailesi, Galaxy Watch 3 ve Galaxy Buds Live için Türkiye dağıtım tarihleri açıklandı. İşte detaylar;

Türkiye fiyatları dahil tüm detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz yeni Samsung ürünleri hemen raflardaki yerini almıyor. Modeller için şu an sadece ön sipariş süreci başlamış durumda. Peki ürünler stoklara ne zaman girecek? Söylendiği kadarıyla Galaxy Note 20 Ultra modelinin dağıtımına 17 Ağustos tarihinde başlanıyor. Galaxy Note 20 için açıklanan tarih ise 24 Ağustos. İlginç olarak attaki model için biraz daha fazla beklenmesi gerekiyor. Galaxy Watch 3 akıllı saatin dağıtımına ise 31 Ağustos itibariyle başlanıyor. Bu modelin 3 Eylül tarihine sarkma ihtimali de bulunuyor. Galaxy Buds Live ise 24 Ağustos tarihinde stoklara giriş yapacak açıklaması Samsung Türkiye tarafından veriliyor. Galaxy Tab S7 Android tablet ailesi de yine Türkiye’de 24 Ağustos tarihinde elde edilebiliyor olacak bilgisi veriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung pandemiye rağmen stok sorunu yaşamayacak

Spesifik olarak firma Galaxy Note 20 ailesi için global olarak çok büyük bir stok hazırlamıyor. Burada Galaxy Note 10’lara göre yüzde 20 oranında daha az üretilecek telefonlar, yine de stok sorunu yaşamayacaktır. Çünkü telefonlar oldukça yüksek fiyat etiketlerine sahip durumda. Ayrıca pandemi dönemi de satın alımları olumsuz anlamda etkiliyor.

İlginizi Çekebilir

Galaxy Note 20’ler de yer alan Project xCloud