reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Samsung, 5 Ağustos’ta tanıtacağı 5 ürünü bir araya getirdi [Video]

5 Ağustos tarihinde düzenlenecek Unpacked 2020 etkinliğinde Samsung imzalı 5 yeni cihaz geliyor. İşte bu ürünler için güzel bir video geldi.

Samsung, Unpacked 2020 kapsamında 5 farklı cihaz tanıtacağını kısa süre önce resmi olarak açıklamıştı. Yeni yayımlanan yukarıda izleyebileceğiniz kısa etkinlik tanıtım videosunda ise işte bu cihazlar ilk defa “silüet” halinde de olsa resmi olarak yan yana geldi. Bu cihazlara bakarsak firmadan büyük etkinlik aksamında daha önce de sızıntıları yapılan Galaxy Note 20 serisi, Galaxy Watch 3 akıllı saat, Galaxy Z Fold 2 katlanabilir telefon, Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık ve Galaxy Tab S7 tablet modelleri yolda bulunuyor. Gerçekten büyük bir etkinliğe hazırlanan firma, bu cihazlar uzun süredir geliştiriyor ve etkinlikte başka sürprizler de yapabilir deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Unpacked 2020’nin yıldızı esas olarak Samsung Galaxy Note 20 serisi olacak

Ancak telefonlar biliyorsunuz bazı kalemlerde ciddi tepki çekiyor. Bunun arkasında da performans ve ekran yer alıyor. Çünkü modeller belirli pazarlara Exynos 990 işlemciyle, bazı pazarlara ise çok daha güçlü Snapdragon 865 Plus ile giriyor. Yani pazarlar arasında ciddi performans farklı olacak gibi görünüyor ve bu da şimdiden büyük tepki çekiyor. Ayrıca telefonlardan Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy S20 serisi gibi en yüksek çözünürlükte 120 Hz sunamayacak olmasıyla da eleştiriliyor. Bir orta seviye cihaz gibi olan normal Galaxy Note 20’de ise 60 Hz ekran yer alıyor.