reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık

Tasarımına alışılamayan Samsung Galaxy Buds Live için yeni görsel ve videolar

Samsung’un Samsung Galaxy Buds Live isimli yeni kablosuz kulaklık modeli için yeni bir görsel daha yayımlandı. Model gerçekten ilginç görünüyor.

5 Ağustos tarihinde Galaxy Note 20 ailesi ve Samsung Galaxy Watch 3 ile beraber tanıtılacak (Aşağıdaki son paylaşım bunu artık yüzde 100 netleştiriyor) Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık, hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde Evan Blass tarafından ilk gerçek basın görselleriyle karşımızda çıkmıştı. Hep söylediğimiz gibi yerini alacağı Galaxy Buds Plus’tan çok daha farklı görünen ve kulak içi formunda olmayan kablosuz kulaklık, kulağa garip şekilde oturuyor ve yukarıda görebileceğiniz yeni görselde iç kısmındaki detayları da karşımıza çıkarıyor. Burada sürücüler ve manyetik şarj noktaları bizleri karşılıyor. Model için ayrıca aşağıdaki video da sızdırılmış durumda.

https://twitter.com/h0x0d/status/1284127749930532864?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1284127749930532864%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.sammobile.com%2Fnews%2Fgalaxy-buds-live-leak-most-complete-view-confirms-anc%2F

Artık net olarak aktif gürültü engelleme teknolojisiyle gelen Galaxy Buds Live, aktarıldığı kadarıyla bünyesinde etkili bir gürültü engelleme için üç adet mikrofon barındırıyor. Yaklaşık olarak 11 saatlik bir pil ömrü sunacağı aktarılan kulaklık, şimdilik yukarıda gördüğünüz üç farklı renk seçeneğiyle geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablosuz kulaklık Samsung Galaxy Buds Live kaça satılacak?

Modelin sağlam kaynaklardan gelen bilgiye göre 150 dolar altında bir fiyatı bulunuyor. Hatta burada spesifik olarak 140 dolarlık bir fiyatın olacağı aktarılıyor. Çok dikkat çekecek ve konuşulacak gibi duran model, merakla bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle dikkat çeken akıllı saat modeli