reklamı kapat

POPÜLER

samsung galaxy buds bean kablosuz kulaklık
samsung galaxy buds bean kablosuz kulaklık

Samsung imzalı yeni kablosuz kulaklık için önemli değişiklik

İlk başta Galaxy Buds Bean olarak geçen daha sonra ise Galaxy BudsX denilen yeni Samsung kablosuz kulaklık, daha farklı bir isimle geliyor.

5 Ağustos tarihinde Galaxy Note 20 ailesi ve detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat ile beraber Samsung Galaxy BudsX kablosuz kulaklık değil Galaxy Buds Live geliyor. Bazı resmi kayıtlarda da görünen bu isim, artık netleşmiş gibi görünüyor. Her iki isim de uygun görünürken, modelin tasarımı ve teknik detayları da netleşmiş durumda. Görebileceğiniz üzere Galaxy Buds Plus’tan çok daha farklı görünen ve kulak içi formunda olmayan kablosuz kulaklık, kulağa çok garip şekilde oturuyor ve üzerinden çok zaman geçmiş olmasına rağmen halen aşırı konforlu olacakmış izlenimi yaratmıyor. Aktif gürültü engelleme teknolojisiyle Galaxy Buds Plus’ın en önemli eksiğine sahip olmayacağı söylenen Galaxy Buds X, söylendiği kadarıyla bünyesinde etkili bir gürültü engelleme için üç adet mikrofon barındırıyor. Yaklaşık olarak 11 saatlik bir pil ömrü sunacağı aktarılan kulaklık, yapısı gereği silikon kulak uçlar da kullanmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablosuz kulaklık Samsung Galaxy Buds Live merakla bekleniyor

Şarj özellikli haznesi henüz ilginç şekilde halen sızdırılmayan kulaklığın, sağlam kaynaklardan gelen bilgiler doğru çıkarsa 150 dolar altında bir fiyatı bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle dikkat çeken akıllı saat modeli