reklamı kapat

POPÜLER

samsung galaxy buds bean kablosuz kulaklık
samsung galaxy buds bean kablosuz kulaklık

Samsung’dan gördüğümüz en garip kablosuz kulaklık geliyor!

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, garip tasarımlı bir kablosuz kulaklık üzerinde çalışıyor. Modelin tasarımı kendisini göstermiş durumda.

Samsung, kablosuz kulaklık pazarının en önemli isimleri arasında yer alıyor. Karşımıza en son Galaxy Buds Plus ile çıkan firma, bizim de burada incelediğimiz son modeliyle ses getirmeyi başarmıştı. Bu modeline aktif gürültü engelleme koymayarak biraz hayal kırıklığı yaratan teknoloji devi, şimdi gündemde kod adı “Bean” olan şaşırtıcı yeni modeli ile bulunuyor. Roland Quandt tarafından hazırlanan üç boyutlu görselleriyle beraber sızdırılan kulaklık, görebileceğiniz üzere gerçekten çok garip sayılacak bir tasarıma sahip. Bu açıdan Galaxy Buds Plus’tan çok daha farklı görünen ve kulak için formunda olmayan kablosuz kulaklık, kulağa hemen yukarıda görebileceğiniz gibi garip şekilde oturuyor ve şimdilik çok da konforlu olacakmış izlenimi yaratmıyor. Kulak içi formunda olmayan ürün, iki farklı sürücüye sahip olacak gibi görünüyor. Modelin şarj özellikli haznesinin nasıl göründüğü ise henüz bilinmiyor.

samsung galaxy buds bean kablosuz kulaklık

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung imzalı bu kablosuz kulaklık şimdilik çok beğenilmedi

Şimdilik üç farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkan Samsung Galaxy Buds Bean (Son isim farklı olacaktır), tasarım konusunda bazı değişiklikler alma ihtimaline sahip önümüzdeki aylarda resmi olarak karşımıza çıkartılacak deniyor. Resmi olarak Galaxy Note 20 ailesiyle beraber tanıtılma ihtimali bulunan ürün, aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olacaktır yorumları alıyor. Ancak bu konuda henüz net olarak teknik bilgiler bulunmuyor. Kulaklığın yakında gerçek prototipler üzerinden de sızdırılmasını bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle dikkat çeken akıllı saat modeli