reklamı kapat

POPÜLER

Kablosuz kulaklık Samsung Galaxy Buds Live

İşte karşınızda üç farklı rengiyle Samsung Galaxy Buds Live

Samsung’un ilk başta Galaxy Buds Bean, daha sonra ise Galaxy BudsX olarak geçen ancak son adı Samsung Galaxy Buds Live olan yeni kablosuz kulaklık modeli karşımızda.

5 Ağustos tarihinde Galaxy Note 20 ailesi ve Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat ile beraber tanıtılacak Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık, Evan Blass sayesinde ilk defa resmi basın görselleri üzerinden karşımızda bulunuyor. Sızdırılan sayfada görebileceğiniz görsellere bakıldığı zaman yerini alacağı Galaxy Buds Plus’tan çok daha farklı görünen ve kulak içi formunda olmayan kablosuz kulaklık, kulağa garip şekilde oturuyor ve hep söylediğimiz gibi halen aşırı konforlu olacakmış izlenimi yaratmıyor. Aktif gürültü engelleme teknolojisiyle Galaxy Buds Plus’ın en önemli eksiğine sahip olmayacağı söylenen Galaxy Buds Live, aktarıldığı kadarıyla bünyesinde etkili bir gürültü engelleme için üç adet mikrofon barındırıyor. Yaklaşık olarak 11 saatlik bir pil ömrü sunacağı aktarılan kulaklık, şimdilik yukarıda gördüğünüz üç farklı renk seçeneğiyle geliyor. İlk defa şarj özellikli haznesiyle beraber gördüğümüz model, çok ufak bir gövdeye sahip değil izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablosuz kulaklık Samsung Galaxy Buds Live kaça satılacak?

Modelin sağlam kaynaklardan gelen bilgiye göre 150 dolar altında bir fiyatı bulunuyor. Hatta burada spesifik olarak 140 dolarlık bir fiyatın olacağı aktarılıyor. Çok dikkat çekecek ve konuşulacak gibi duran model, merakla bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle dikkat çeken akıllı saat modeli