reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık
Samsung Galaxy buds live
Samsung Galaxy Buds Live
Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyat ve özellikler

Samsung Galaxy Buds Live isimli yeni kablosuz kulaklık modeli Unpacked 2020 kapsamında resmen tanıtıldı. İşte ilginç kulaklık hakkında bilinmesi gerekenler;

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık, son dönemde karşımıza çıkan en ilginç tasarımlı kulaklıklar arasında yer alıyor. Şarj özellikli hazne ile gelen model, “bronz, beyaz ve siyah” olmak üzere üç farklı renkte elde edilebiliyor. Kulak içinden düşmemesi için silikon bir uç kısmı bulunan kablosuz kulaklık, Samsung’un alanda fark yaratmak adına hem iddialı hem de radikal bir adımı olarak dikkat çekmeyi başarıyor. Önemli olarak aktif gürültü engelleme teknolojisini taşıyan Galaxy Buds Live, hazne ile beraber yaklaşık olarak 28 saatlik bir pil ömrü sunuyor. 5.6 gram ağırlığındaki kulaklıkların normal pil ömrü ise aktif gürültü engelleme ile 4.5 saat, aktif gürültü engelleme olmadan ise 5.5 saat seviyesinde yer alıyor. Biraz büyük olan hazne kulaklıkları sadece 3 dakika içerisinde 35 saat müzik için doldurabiliyor.

Bünyesinde üç farklı mikrofon yer alan kulaklık, bunları hem yüksek telefon görüşme kalitesi hem de aktif gürültü engelleme için kullanıyor. Ses konusunda uzman Samsung’un sahibi olduğu AKG firmasının imzasını taşıyan 12 mm sürücüler üzerine kurulan ve bu açıdan ses kalitesi çok yüksek denilen Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık, elbette bağlantıyı Bluetooth teknolojisi üzerinden kuruyor ve şarj için USB-C portunu kullanıcılara sunuyor. Modelin şarj özellikli haznesinde Qi kablosuz şarj teknolojisi de aktif olarak yer alıyor. Bu sayede model örneğin Galaxy Note 20’nin arkasında da ters kablosuz şarj ile doldurulabiliyor. Kablosuz kulaklık aynı zaman “her zaman açık mikrofon” özelliğine de sahip. Bu sayede dijital asistan Bixby ile anlık olarak etkileşim kurulabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık kaça satılacak?

Modelin yurt dışı satış fiyatı 164 dolar seviyesinde yer alıyor. Modelin Türkiye fiyatı ise 1.299 TL seviyesinde karşımıza çıkıyor.