reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık
Samsung Galaxy Buds Plus
Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyatı ve tüm özellikleri

Galaxy S20 ailesinin ön sipariş hediyesi olacak Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık modeli resmen tanıtıldı. İşte tüm detaylar;

Samsung Galaxy Buds‘ın yerini alacak Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık, sonunda resmen karşımızda. Tasarımsal olarak ilk sürümden farklı olmayan model, siyah, beyaz ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle geliyor. Yeni kulaklık esas olarak tasarım değil teknik olarak iyileştirmeler taşıyor. Hem Android hem de iOS cihazlar ile çalışan kulaklık, maalesef aktif gürültü engelleme özelliğine sahip değil. Yine de kulak içi formundan dolayı yalıtımı yüksek olan Galaxy Buds Plus, kulaklıklar içinde 85 mAh, şarj özellikli taşıma haznesinde ise 270 mAh pil taşıyor. Yerini aldığı modelden daha büyük piller üstüne kurulan kulaklık, hazne ile birlikte toplam 22 saat müzik keyfi sunabiliyor. Konuşma süresi ise toplam 15 saat seviyesinde bulunuyor.

Toplamda sayıları 3’e çıkan mikrofonlarıyla telefon görüşmesinde daha iyi ses kalitesi sunan ürünün, genel ses kalitesi de artırılmış durumda. Bunun arkasında çiftli dinamik sürücü kullanılması yer alıyor. Bu sayede bass ve tizleri birbirinden ayırabilen kablosuz kulaklık, doğal olarak daha iyi bir ses kalitesi sunuyor. Bluetooth 5 üstünden “birden fazla cihaza bağlanabilen” Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık, tere dayanıklı yapısıyla spor yaparken de kullanılabiliyor. Dokunmatik yüzey üstünden rahatlıkla kontrol edilebilen ürün, bir hızlı şarj altyapısı da taşıyor. Bu sayede sadece 3 dakikalık şarj ile 60 dakikalık dinleme elde edilebiliyor. Bu da harika görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık fiyatı

Samsung Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra yanında ön sipariş hediyesi olacak kulaklık 149 dolar fiyat etiketiyle satılacak. Türkiye fiyatı 899 TL seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin kablosuz kulaklık modeli