reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık modelinden netleşen kötü haber

Zaman zaman gündeme gelen Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık için daha önce verilen üzücü bir haber netleşmiş durumda.

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık modeli, geçtiğimiz hafta aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olmayacak söylentileriyle gündeme gelmişti. İşte bu detay maalesef gerçek çıktı. Gürültü engelleme eksiğiyle Huawei Freebuds 3 ve Apple AirPods Pro karşısında eksik kalacak kablosuz kulaklık, buna rağmen bazı kişileri mutlu edecek detaylar da taşıyor. İlk sürüm ile aynı tasarıma sahip olan model, söylendiği kadarıyla 85 mAh pil üstüne kuruluyor. Bu sayede pil ömrünün 58 mAh’lık orijinal sürüme oranla ciddi şekilde daha yüksek olacağı aktarılan ürün, bu konuda elbette sevindiriyor. Bünyesinde yer alan dört mikrofon ile yerini alacağı sürümden çok daha iyi telefon görüşme kalitesi sunacağı da aktarılan kulaklık, ses kalitesini de hatırı sayılır oranda artıracak deniyor. Bu son üç ilerleme birçok kişi için gürültü engelleme özelliğinden daha önemli sayılıyor. 8 GB dahili depolamaya sahip olacağı yani telefonlardan bağımsız olarak da görev yapabileceği aktarılan kablosuz kulaklık, daha önce de söylediği üzere kablosuz şarj destekli şarj haznesiyle geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık, Galaxy S20 ailesiyle gelecek

Samsung Galaxy S20 ailesi de 11 Şubat 2020 tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Halen bu yeni kulaklığın Galaxy S20’ler için ön sipariş hediyesi olacağı yönünde bilgiler geliyor. Birden fazla renk seçeneğine sahip olacak modelin normal satış fiyatı ise henüz sızdırılmış değil.

İlginizi Çekebilir

Bahsettiğimiz Huawei’nin yeni kablosuz kulaklık modeli