reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık fiyatı ortaya çıktı

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık için tasarım ve teknik özellikler sonrasında beklenen fiyat sızıntısı da yapılmış durumda.

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık, sağlam kaynak Max Weinbach‘ın sızıntısına göre 150 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Geçtiğimiz hafta aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olmayacak haberleriyle oldukça üzen ürün, biliyorsunuz “mavi, siyah ve beyaz” olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle yolda bulunuyor. Yerini alacağı ilk sürüm ile aynı tasarıma sahip olan model, 85 mAh pil üstüne kuruluyor. Bu pil sayesinde pil ömrünü Galaxy Buds‘e oranla tam ikiye katlayacak ürün, ayrıca bünyesinde yer alan dört mikrofon ile daha iyi telefon görüşme kalitesi sunacak ve ses kalitesini de hatırı sayılır oranda artıracak deniyor. 8 GB dahili depolamaya sahip olacağı yani telefonlardan bağımsız olarak da görev yapabileceği bilinen kablosuz kulaklık, kablosuz şarj destekli şarj haznesiyle yolda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık ön sipariş hediyesi olacak

Kablosuz kulaklık Samsung Galaxy S20 ailesiyle beraber 11 Şubat 2020 tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra’nın ön sipariş hediyesi olacak kulaklık, birçok kullanıcı tarafından keşke gürültü engelleme de sunsaydı dedirtiyor.

İlginizi Çekebilir

Bahsettiğimiz Huawei’nin yeni kablosuz kulaklık modeli