reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık Avrupa fiyatı belli oldu

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık Avrupa fiyatı belli oldu

Galaxy S20 ailesinin ön sipariş hediyesi olacak Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık için Avrupa fiyatı belli olmuş durumda.

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık, daha önce 150 dolardan satılacak haberiyle gündeme gelmişti. Roland Quandt ise bize daha yakın olan Avrupa fiyatını verdi. Buna göre Samsung Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra yanında ön sipariş hediyesi olacak kulaklık Avrupa’da 170 euro fiyat etiketiyle satılacak. Sadece kur çarpımı fiyatı 1.100 TL yapan modelin, Türkiye’de 1.500 TL‘yi geçeceğini düşünülüyor. Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olmayacak olmasıyla üzen ve rakiplerinin gerisine düşen kulaklık, “mavi, siyah ve beyaz” olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle yolda bulunuyor. Yerini alacağı ilk sürüm ile aynı tasarıma sahip olan model, 85 mAh pil üstüne kuruluyor. Bu pil sayesinde pil ömrünü Galaxy Buds‘e oranla tam ikiye katlayacak ürün, ayrıca bünyesinde yer alan dört mikrofon ile daha iyi telefon görüşme kalitesi sunacak ve ses kalitesini de hatırı sayılır oranda artıracak deniyor. 8 GB dahili depolamaya sahip olacağı yani telefonlardan bağımsız olarak da görev yapabileceği bilinen kablosuz kulaklık, kablosuz şarj destekli şarj haznesiyle yolda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık yenilikçi bir ürün olmayacak

Roland Quandt’a göre Galaxy S20 ailesinin Avrupa’daki ön sipariş süreci 8 Mart tarihinde başlayacak. Satın alanlara 13 Mart tarihinde gönderilmeye başlanacak telefonlar ve Galaxy Buds Plus, resmi olarak 11 Şubat tarihinde tanıtılacak. Bu etkinlikte aynı zamanda Galaxy Z Flip katlanabilir telefon da görücüye çıkacak.

İlginizi Çekebilir

Bahsettiğimiz Huawei’nin yeni kablosuz kulaklık modeli