reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklıktan yeni sızıntı!

İncelemesine burada yer verdiğimiz Galaxy Buds kablosuz kulaklık modelinin yenisi Samsung Galaxy Buds Plus için yeni sızıntı var.

Geçtiğimiz ay da sızdırılan sızdırılan Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık modeli, görebileceğiniz üzere ilk sürüm ile aynı tasarıma sahip. Daha önce de söylediğimiz gibi kurduğu yapıyı bozmak istemeyen Samsung, yeni modelini üç farklı renk seçeneğiyle sunacak. Burada yukarıda da görülebileceği gibi siyah, mavi ve beyaz renkler yolda bulunuyor. Mavi rengin tonundan dolayı çok dikkat çekmeyeceği düşünülürken, modelin en önemli özelliği ise aktif gürültü engelleme olacak. Bu açıdan Huawei Freebuds 3 ve Apple AirPods Pro karşısına çıkacak kulaklık, gürültü engelleme ile Samsung kullanıcıları fazlasıyla memnun edecek izlenimi oluşturuyor. 8 GB dahili depolamaya sahip olacağı yani telefonlardan bağımsız olarak da görev yapabileceği aktarılan kablosuz kulaklık, kablosuz şarj destekli şarj haznesiyle geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık, Galaxy S20 ailesiyle gelecek

Biliyorsunuz aile Galaxy S11 değil Galaxy S20 adıyla geliyor. En az üç farklı modele sahip olacak yeni amiral gemisi aile, 2020 Şubat ayında resmi olarak lanse ediliyor. Bu kulaklığın Galaxy S20’ler için ön sipariş hediyesi olacağını düşünüyoruz. Ancak firmanın bunu yapmam ihtimali de bulunuyor. Bunun cevabını tam olarak zaman gösterecek.

İlginizi Çekebilir

Bahsettiğimiz Huawei’nin yeni kablosuz kulaklık modeli