reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık
Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık
Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık
Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık
Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık
Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık

Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı ve özellikleri

Gelişmiş Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık modeli sonunda Türkiye’de satışa çıktı. Modelin Türkiye ve fiyatı özellikleri haberimizde;

Advertisement

Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık, 1.099 TL fiyat etiketiyle raflardaki yerini aldı. Hem beyaz hem de siyah renk seçenekleriyle elde edilebilen model, ilk olarak Huawei’nin resmi satış kanalları, daha sonra ise diğer büyük birçok yerden elde edilebilecek deniyor. Daha önce de belirttiğimiz üzere sunduğu deneyim ve performans birçok kullanıcı tarafından çok merak edilen kablosuz kulaklık, özellikle Android tarafı, spesifik olarak da Huawei kullanıcıları için büyük önem arzediyor. Apple AirPods ve özellikle de yeni model Apple AirPods Pro karşısına çıkan model, görebileceğiniz üzere yuvarlak tasarlanmış bir taşıma haznesine sahip. Yeni bir kablosuz kulaklık bakanların mutlaka göz atması gereken Huawei FreeBuds 3, firma tarafından “Dünyanın açık tasarıma sahip ilk aktif gürültü engelleyici kablosuz kulaklığı” olarak tanıtılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık teknik olarak çok iddialı

Kulaklığın merkezinde Apple W1 gibi Kirin A1 işlemcisi yer alıyor. Bluetooth 5.1 ve Bluetooth Low Energy 5.1 temelli bu işlemci ile gecikmesiz ve yüksek kalitede ses performansı sunduğu söylenen kulaklık, çok az enerji harcıyor. EMUI 10 ve üstü akıllı telefonlarda BT-UHD protokolünde çalışan FreeBuds 3, bu altyapıda tam 2.3 Mbps veri aktarımı yapabiliyor. Aktif olarak gürültü engelleme yapabilen model, Qi kablosuz şarj desteğiyle kolaylıkla şarj edilebiliyor. Hazne ile beraber tam 20 saatlik bir kullanım ömrü bulunan kablosuz kulaklığın, boyunda büyük bir seçenek oluşturduğu açıkça görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Şanssız amiral gemisi Huawei Mate 30 Pro