reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds Studio kablosuz kulaklık

Huawei FreeBuds Studio kablosuz kulaklık Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Huawei imzalı kafa üstü kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds Studio sonunda Türkiye’de de satışa sunuldu. İşte bilinmesi gerekenler;

Kafa üstü formundaki kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds Studio, geçtiğimiz haftalarda Huawei Mate 40 ailesi ile beraber tanıtıldığında gerçekten büyük ses getirmeyi başarmıştı. İşte bu dikkat çeken model sonunda Türkiye’de de elde edilebilir hale geldi. Huawei Shop üzerinden resmi garantili olarak satın alınabilen model, iki farklı renk seçeneğine ve 3.499 TL fiyat etiketine sahip. Fiyat etiketiyle herkese hitap etmeyen ancak birçok rakibinden daha uygun olan kulaklık, üst seviye malzemeler kullanılarak üretilmiş durumda. Genel olarak çok da şık bir tasarıma sahip olan kafa üstü kablosuz kulaklık, tasarımı kadar teknik özellikleri de çok iddialı geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds Studio için bilinmesi gerekenler

Model çok ileri seviyede aktif gürültü engelleme (40 dB ANC) özelliğine sahip. Aynı zamanda çok yüksek ses kalitesi verebilen FreeBuds Studio, gücünü Kirin A1 işlemciden alıyor. En iyisini isteyenlere hitap eden FreeBuds Studio, iki adet 410 mAh piliyle 24 saatlik bir kullanım ömrü getiriyor. Şarj için USB-C kullanan ve 10 dakikada 5 saat müzik dinlemelik enerji depolayabilen ürün, 40 mm sürücüler kullanıyor ve bağlantı için Bluetooth 5.2 teknolojisinden yararlanıyor.

İlginizi Çekebilir

WhatsApp için gelen yeni özellikler