reklamı kapat

POPÜLER

Huawei FreeBuds Studio kablosuz kulaklık

Huawei FreeBuds Studio kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyat ve özellikler

Huawei imzalı kafa üstü kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds Studio sonunda resmi olarak lanse edildi. İşte model hakkında bilinmesi gerekenler;

Tasarımı ve ilk bilgileri uzun süre önce ortaya çıkan kafa üstü formundaki kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds Studio, Huawei Mate 40 ailesi ile beraber ses getirmeyi başardı. İki farklı renkte hazırlanan model, üst seviye malzemelerin kullanıldığı kaliteli bir gövdeye sahip ve çok ileri seviyede aktif gürültü engelleme (40 dB ANC) özelliğiyle karşımızda bulunuyor. Aynı zamanda çok yüksek ses kalitesi verebilen 265 gramlık FreeBuds Studio, gücünü sürpriz olmadığı üzere firmanın diğer kulaklık modelleri gibi Kirin A1 işlemciden alıyor.

Direkt olarak en iyisini isteyenlere hitap eden FreeBuds Studio, iki adet 410 mAh piliyle 24 saatlik bir kullanım ömrü getiriyor. Şarj için USB-C kullanan ve 10 dakikada 5 saat müzik dinlemelik enerji depolayabilen ürün, 40 mm sürücüler kullanıyor ve bağlantı için Bluetooth 5.2 teknolojisinden yararlanıyor. Ürün Huawei’nin EMUI arayüzlü modelleri yanında diğer Bluetooth destekli cihazlarda da sorun olarak çalışıyor. Model elbette yerleşik mikrofonları ile telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. Burada 15 saatlik bir pil ömrü sunuluyor. Yüksek kaliteli çelik kolları olan kulaklık, dışındaki yüzeyden dokunmatik olarak yönetilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei FreeBuds Studio zorlu bir rekabete giriyor

Pazarda yakında gelecek gibi duran AirPods Studio ve özellikle Bose markasının yüksek seviyede ANC sunan modellerinin karşısına çıkan FreeBuds Studio, 299 euro fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Bu modelin ilerleyen dönemde Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz. Firma hatırlarsınız en son kulak içi  formunda olan FreeBuds Pro modelini Türkiye’de satışa sunmuştu. Bu açıdan FreeBuds Studio’nun da Türkiye satışı çok uzun sürmeyecektir.

İlginizi Çekebilir

Bahsettiğimiz FreeBuds Pro modeli